Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

AgnieszkaW 18:45, 20 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Małgosiu, uwodzi ten Twój 'Palibin', uwodzi - zapachem i wyglądem (znam jedno i drugie, więc mogę sobie wyobrazić)
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
yolka 20:19, 20 maj 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Palibin faktycznie gwiazdorzy w ogrodzie, ale inne dotrzymują mu kroku. Jestem zaskoczona ilością kwitnących w jednym czasie, a przecież ogród masz nieduży. Musisz mieć teraz pięknie. Pewnie siedzisz na tarasie i chłoniesz zapachy i widoki. My ogrodnicy jesteśmy jednak szczęściarzami
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Gocha 20:21, 20 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Małgosiu fajnie że Palibin masz przy tarasie bo pachnie pewnie w całym domu wieczorem. Mój jest jednak znacznie dalej od domu i w domu zapachu nie wyczuwam. Teraz to nawet nie wiem czy w ogóle on będzie cieszył przez te deszcze. Dzisiaj u nas straszne zlewy co chwilę. Chyba z 10 razy w ciągu dnia ulewy i burze. Azalię Soir de Paris też mam ale jeszcze małą od tamtego roku i też jeszcze dalej od domu. Ale pachnie faktycznie cudnie. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
paniprzyroda 20:22, 20 maj 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wyobrażam sobie tę lilakową perfumerię
____________________
Dwa ogrody
ryska 20:46, 20 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Wspaniały Palibin. On jest potworem w porównaniu do moich
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
greg66 20:50, 20 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Margarete napisał(a)
Zapachu nie da się przekazać wirtualnie, a szkoda bo mój Palibin już dziś zaczął czarować wygládem i uwodzić zapachem
Zaczyna swój show




Witaj Małgosiu
Piękny Palibin już czuję jego zapach muzse trochę pobuszować w Twoim ogrodzie

u sibie dałem zdjęcie jednej funki obgryzionej, zerknij czy to slimak?

Pozdrawiam
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ewelaa74 21:38, 20 maj 2019


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Bez czuję niemalże przez monitor
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
anabuko1 21:48, 20 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Margarete napisał(a)
I jeszcze trochę kolorów...
j



Przysalam zobaczy ta nowa rabatkę hostowa .I ...albo przeoczyłam albo nie znalazłam
Lilaki są piękne.I azalie , rodki, tez masz śliczne i kolorki i krzaki wielkie, okazale, oj dobrze im u ciebie, dobrze
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margarete 23:28, 20 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)

Przysalam zobaczy ta nowa rabatkę hostowa .I ...albo przeoczyłam albo nie znalazłam
Lilaki są piękne.I azalie , rodki, tez masz śliczne i kolorki i krzaki wielkie, okazale, oj dobrze im u ciebie, dobrze

Aniu rabatów hostową jeszcze niedokończona. Zrobię jej fotki i wrzucę na finał prac
Zapraszam troszkę później
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:31, 20 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ewelaa74 napisał(a)
Bez czuję niemalże przez monitor

Deska witaj!
Cieszę się że znowu do mnie zaglądasz. Skusiłam zapachem co ?
Rzeczywiście słodycz tego zapachu rozlewa się po całym moim niedużym ogródku a że względu na to że rośnie tuż przy tarasie to i salonie czuje go i w całym mieszkaniu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies