Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 21:58, 16 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgataP napisał(a)


Powiem Ci Małgoś, masz rację... ja wyczekuję chwili gdy zostanę sama w wakacje i będę mogła nawet po pracy zjeść to co ja chcę, a nie myśleć o dzieciach, napić się cydru, kontemplować przyrodę i zaczytać się w co najmniej kilku pozycjach książkowych...no boski plan ale potem i czynny wyjazd by się przydał... marzy mi się taki wiesz... made by Karola może w końcu kiedyś... każdej by nam się przydał po prywatnych przejściach życiowych

Oj tak ! Marzenia trzeba mieć bo to jest motorem do działania. Ja marzyłam o Maderze i...udało się. Teraz mam w głowie kilka kolejnych miejsc: Islandię, Malediwy, Sycylię, jezioro Bajkał, jezioro Como i Hawaje. I wiem że któreś kolejne z tych miejsc na pewno uda mi się odwiedzić

A taki luksus o którym piszesz....ten cydr, ta laba, te książki itd. to ja chyba dopiero na emeryturze....bo tak to ciągle w biegu.
Ale to już nie tak długo - ja już widzę z daleka napis "meta" czyli emerytura

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 22:41, 16 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
rozark 09:29, 17 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
super wycieczka nie mogłam nie zerknąć
____________________
pozdrowionka
yolka 16:57, 17 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Cały czas w locie turystycznym jesteś to super.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kindzia 20:42, 17 cze 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Super urlop Małgosiu! I jakie widoki!!!
Z Twoich marzeniowych kierunków Malediwy też mi się podobają, bardzo I nawet znalazłam "super" ofertę na 15 dni dla dwóch osób. 128,5 tys. zł...myślałam, że spadnę z krzesła
Na Hawaje nawet już nie patrzę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margarete 21:32, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
super wycieczka nie mogłam nie zerknąć

Oj tak bardzo bardzo super albo i więcej niż super
Zapraszam zerkaj do woli - w tym celu przecież wrzuciłam te fotki żeby innym też je pokazać
Pozdrawiam i polecam ten kierunek !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:37, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Cały czas w locie turystycznym jesteś to super.

No prawie - w sobotę trochę z sympatii trochę z zobowiązań a trochę z grzeczności musiałam zawieźć i przywieźć pasaźera do Kielc na cały dzień i z powrotem. Tym samym miałam wolny czas w Kielcach właśnie. Zarezerwowałam sobie zwiedzanie jaskini Raj bo jeszcze nigdy w niej nie byłam, a przy okazji podjechałam do zamku w Chęcinach. Pewnie zwiedziła bym coś jeszcze ale upał mnie pokonał i czym prędzej wróciłam do klimatyzowanych pomieszczeń
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jolanka 21:39, 17 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Obejrzałam cudna relacje z urlopu i pomyślałam sobie, ze ja to jednak „D..a Jasio” jestem. Muszę zacząć wreszcie spełniać swoje marzenia a nie tylko: później, może za rok, może nie tym razem
Widoki, nawet najpiękniejsze na zdjęciach to jednak ńie to samo co bezpośrednie wrażenia. Tego nic nie zastąpi. Cieszę się, ze mogłaś ich sama doświadczać. Wspaniałe zdjęcia zrobiłaś, Ty Małgosiu wyglądasz na nich na wypoczętą, radosną i zrelaksowaną.
Ściskam mocno.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margarete 21:39, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kindzia napisał(a)
Super urlop Małgosiu! I jakie widoki!!!
Z Twoich marzeniowych kierunków Malediwy też mi się podobają, bardzo I nawet znalazłam "super" ofertę na 15 dni dla dwóch osób. 128,5 tys. zł...myślałam, że spadnę z krzesła
Na Hawaje nawet już nie patrzę

Oj tam oj tam takie 128.5 tys to ja po kieszeniach mam poupychane
A tak poważnie to tegoroczne miejsce urlopowe jest naprawdę nadzwyczajne i rzuca urok na odwiedzających żeby tam wrócić

Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:52, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jolanka napisał(a)
Obejrzałam cudna relacje z urlopu i pomyślałam sobie, ze ja to jednak „D..a Jasio” jestem. Muszę zacząć wreszcie spełniać swoje marzenia a nie tylko: później, może za rok, może nie tym razem
Widoki, nawet najpiękniejsze na zdjęciach to jednak ńie to samo co bezpośrednie wrażenia. Tego nic nie zastąpi. Cieszę się, ze mogłaś ich sama doświadczać. Wspaniałe zdjęcia zrobiłaś, Ty Małgosiu wyglądasz na nich na wypoczętą, radosną i zrelaksowaną.
Ściskam mocno.

Tak tak Jolu trzeba realizować marzenia teraz i już (z mojej półki już biorą....że się tak wyrażę oględnie a więc odkładanie na dłużej może nie udać się po prostu, korzystajmy póki czas) A poza odpoczynkiem i mnóstwem nowych
wrażeń to podróżowanie poprawia nastrój i daje kopa do walki z przeciwnościami życiowymi których i tak los nam nie oszczędzi...
Odkładam po 200 zł miesięcznie no może chociaż po 150 zł ( takie mam postanowienia) żeby za rok znów gdzieś dalej wyskoczyć.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies