Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margerytka40 17:44, 04 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
U nas tylko pokropiło trochę, trawnik mam podobny tylko w cieniu jest zielony
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margarete 09:57, 05 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Margerytka40 napisał(a)
U nas tylko pokropiło trochę, trawnik mam podobny tylko w cieniu jest zielony

Asiu współczuje - nie wiem jak tobie ale mnie ta susza a co za tym idzie ten stan ogodu odbiera ochotę do jakichkolwiek aktywnosci w ogrodzie, nawet posiedziec w nim z kawką nie mam ochoty, nie mówiąc o jakiejkolwiek pracy.............
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 21:59, 05 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś u mnie w "szmaragdowym" w niedziele pokropiło aż 12 minut! Trawa się zrobiła wilgotna i tyle! Ale dobre i to, bo 4 km w stronę P. już było suchutko, ani śladu deszczu.
Rany...co za lato!!! Takiej suszy nie pamiętam!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 10:42, 06 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Małgoś u mnie w "szmaragdowym" w niedziele pokropiło aż 12 minut! Trawa się zrobiła wilgotna i tyle! Ale dobre i to, bo 4 km w stronę P. już było suchutko, ani śladu deszczu.
Rany...co za lato!!! Takiej suszy nie pamiętam!

Okropna ta susza, o ogrody to mniejsza ale za chwile poczujemy jej skutki w naszych wydatkach na jedzenie....
Najbardziej mnie wnerwiaja te mapy w telewizji z prognozami pogody, codziennie na wysokoći Łodzi czy generalnie w centralnej Polsce pokazują deszczowe chmurki a przecieżnie pada.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:21, 07 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U nas w nocy troszkę popadało, nareszcie...nie był to ulewny albo jakiś długotrwały deszcz - ot taki sobioe lekki deszczyk, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma....
Dobre i to choć zaległości w opadach są już nie do odrobienia.
Zapowiadają deszcze i na dzisiaj - czekam....z utęsknieniem...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Agania 13:41, 07 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Ale liczę że zapowiadany następny deszczowy tydzień to zmieni i będzie choć troszkę lepiej .
A póki co cieszę się razem z moim ogrodem z dzisiejszego deszczu


Pomimo suszy masz piękny ogród, a ten obrazek z ogrodu jest naprawdę przepiękny

Wszyscy spragnieni jesteśmy deszczu u nas kilka kropli na szybach było
i się na razie nie zanosi, może u Was więcej deszczu?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 18:26, 07 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Agania napisał(a)

Pomimo suszy masz piękny ogród, a ten obrazek z ogrodu jest naprawdę przepiękny

Wszyscy spragnieni jesteśmy deszczu u nas kilka kropli na szybach było
i się na razie nie zanosi, może u Was więcej deszczu?

Aga - Witaj u mnie,
miłe słowa - dziękuję, walka z suszą to jedno a radość z posiadania ogrodu, no powiedzmy precyzyjniej ogródka - to drugie. Wciąż mam w sobie tę drugą radość . Staram się cieszyć ogrodem mimo tej suszy i tych wszystkich niedogodności jakie ona dla nas niesie.

Wczorajszy nocny deszcz był niewielki a dziś mimo szumnych zapowiedzi i nawet ostrzeżeń przed gwałtownymi opadami do tej chwili nie spadła ani kropelka.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 00:52, 08 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś nie ma mnie w P. ale moje źródła tajne/poufne donoszą, że u nas w tej chwili pada !!!!
Proszę o niezwłoczne potwierdzenie czy ta wielce radosna i oczekiwana informacja to plotka czy fakt???
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AniazUroczyska 02:02, 08 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Nikita napisał(a)
Małgoś nie ma mnie w P. ale moje źródła tajne/poufne donoszą, że u nas w tej chwili pada !!!!
Proszę o niezwłoczne potwierdzenie czy ta wielce radosna i oczekiwana informacja to plotka czy fakt???


U mnie wreszcie pada, tak równo , miarowo! Pewnie u Was też!
Margarete 02:35, 08 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hurra !!! Pada rzeczywiście od dwóch godzin (to niespotykane zjawisko -dotychczas ostatnio nawet jak pokropiło to max 20 minut). Prawdziwy deszcz....równiutki, niegwałtowny, normalny i regularny deszcz

Cieszę się (wstałam w nocy, otworzyłam okno i oczom swoim nie wierzę....cieszę się jak ci Hiszpanie czy Marokańczycy u których spadnie śnieg raz na 30 lat...

Nikita, Aniu z uroczyska- pozdrawiam w rytm muzyki deszczowej za oknem
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies