Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 14:14, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Małgoś, u nas dopiero wczoraj popadało solidnie. Trawnika też nie mam, podlewałam jedynie rabaty, niektóre bardzo oszczędnie. Pewnie i u Ciebie popadało, ogród odżyje prędko. Buziaczki.

Dziś od rana zapowiadali deszcz i kręci się w koło deszczu, chmurzy, wieje.....ale wciąż nie pada
Wczoraj nie miałam siły podlewać ale dziś od rana wąż w użyciu i regularne podlewanie niestety i więc,krem powtórka tylko solidniej. Większość roślin i tam o coraz z upału. Cóż zrobić...takie suche całe lato i wiosna, łudzę się nadzieją na deszczową jesień
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:16, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)

Bardzo ładne wszystkie widoczki.
Czytam,że u ciebie Małgosiu popadalo. W koncu rośliny odzyja i trawnik bawodniony. I mnie 3 razy fajnie podlalo.

Aniu niestety nie widzę różnicy. Cały sezon wiosna-lato sucho i dwa czy trzy deszczowe popołudnia czy noce na pół roku to i tak niewiele daje... niestety
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:33, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Już kiedyś wcześniej nasza Nikita pokazywała prace - murale które wykonuje w naszym mieście artysta o pseudonimie Kruk. Tym razem ja pokażę kolejny nowy mural- jest świetny a z daleka sprawia wrażenie trójwymiarowości.



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:35, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
To psi Anioł Stróż
Prawda że fajny ?
Jestem nieobiektywna bo uwielbiam wszystkie psy ale nawet nie-psiarze nie przechodzą obok tego murala obojętnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:39, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Małgoś, z tego co mi wiadomo, to w Łodzi i tak padało dużo częściej niż np. u mnie
Trawnika też nie mam, juz mi to lotto, że tak powiem, rabaty ratuję i tyle.
Buziaki

Ja też tylko na rabaty leję -z resztą to widać. Trawnik padł i chyba największe ulewy już mu nie pomogą. Cóż - nic nie możemy zrobić i zacytuję klasyka *sorry!taki mamy klimat...*
Buziaki Aniu!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:13, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Chyba idzie ku lepszemu bo u mnie dziś znowu pada, od prawie 3 godzin, z przerwami ale momentami całkiem sporo, równo i nie gwałtownie.
Nie mogę w to uwierzyć - po tylu miesiącach posuchy drugi deszcz z prawdziwego zdarzenia w tym tygodniu.....no ta pogoda zaczyna spełniać moje oczekiwania, żeby nie powiedzieć że mnie rozpieszcza .....żartuję oczywiście - to sarkazm, bo i tak już nie nadrobimy straconego przez suszę sezonu. I tak się cieszę i już nie marudzę, cieszę się że pada i już!!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 08:07, 13 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Naprawdę to niewiarygodne tego lata ale..... wczoraj w nocy znowu popadało u nas pięknie
Jest jeszcze może ratunek dla mojego ogrodu na końcówkę lata, może chociaż drugie kwitnienie róż, kwitnienie hortensji i zawilców będzie w miarę normalne. Jest nadzieja.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ewsyg 08:40, 13 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Małgosiu

U nas pada już kolejny raz i roślinki odżywają. Wspomagam je troszkę, zwłaszcza jeżówki i hortensje. Czytałam u Joli, że kupiłaś nowe jeżówki. Jakie odmiany wybrałaś ?
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
jolanka 08:51, 13 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Wyobraziłam sobie, że idę sobie nocą koło tego pieskowego murala, chyba bym ducha wyzionęła
Dobrze, ze chociaż teraz popadało, rośliny podziękują na pewno ale już widzę, ze wiele może mocno tę suszę odchorować. Obawiam się, ze część wypadnie po zimie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Nikita 23:24, 13 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś, mural naprawdę cudny, jeszcze dwa kolejne "psie" murale mają powstać w tym roku.
Podobno gdzieś na Traugutta jest mural jeleń z sową, ale go jeszcze nie widziałam. Coraz więcej powstaje u nas tych murali, Kruk tworzy je w ciągu 1-2 dni. Fantastyczny facet!!! Dzięki niemu nesze miasto staje się miastem murali.

U mnie tez padało. Hurrrra!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies