Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 11:20, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ewsyg napisał(a)
Witaj Małgosiu

U nas pada już kolejny raz i roślinki odżywają. Wspomagam je troszkę, zwłaszcza jeżówki i hortensje. Czytałam u Joli, że kupiłaś nowe jeżówki. Jakie odmiany wybrałaś ?
Pozdrawiam

Ewa, witaj u mnie- miło mi że zaglądasz tu
Nie pamiętam tych odmian jak znajdę karteczki z nazwami które odłożyłam to na pewno tu w wątku je napiszę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:29, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jolanka napisał(a)
Wyobraziłam sobie, że idę sobie nocą koło tego pieskowego murala, chyba bym ducha wyzionęła
Dobrze, ze chociaż teraz popadało, rośliny podziękują na pewno ale już widzę, ze wiele może mocno tę suszę odchorować. Obawiam się, ze część wypadnie po zimie

U mnie sucho nadal. Po ubiegłotygodniowym deszczu już nie ma ani śladu. Trawnikowi niestety nic już nie pomoże. Rośliny na rabatach złapały co prawda oddech ale wciąż niedobór wody jest widoczny i odczuwalny. Kwiatostany hortensji są malutkie, róże powtarzają kwitnienie słabiutko (poza Eden Rose która w tym roku u mnie szaleje) a ja latam z wężem i z podlewaniem jak latalam wcześniej. Cóż taka karma już się nawet nie denerwuję tym i nie stresuje jak wygląda mój ogród. Trudno, szkoda nerwów mam inne ważniejsze sprawy i istotniejsze problemy życiowe do rozwiązania...
Cieszę się takim ogrodem jaki mam i tyle
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:34, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Małgoś, mural naprawdę cudny, jeszcze dwa kolejne "psie" murale mają powstać w tym roku.
Podobno gdzieś na Traugutta jest mural jeleń z sową, ale go jeszcze nie widziałam. Coraz więcej powstaje u nas tych murali, Kruk tworzy je w ciągu 1-2 dni. Fantastyczny facet!!! Dzięki niemu nesze miasto staje się miastem murali.

U mnie tez padało. Hurrrra!!!

Nooo, fajne te *smaczki* w tej naszej szarej betonowej dżungli.

Po deszczu już tylko wspomnienie zostało. Sucho, sucho, sucho.....i przez to brzydko, mizernie....ehhh
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:39, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Staram się szukać u siebie w ogrodzie jakichś miejsc dających się pokazać, mimo tych niesprzyjających okoliczności pogodowych......


po
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:40, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:43, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:48, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Powtórne kwitnienie Eden Rose (chyba! bo kupowałam tę różę kiedyś tam na giełdzie od sprzedawcy który nie miał licencji) w tym roku zadziwiło mnie naprawdę ilością kwiatów - widocznie tegoroczne suche Kato jej odpowiada
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:06, 18 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AnnaMS 12:44, 18 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Oj masz tego kwiecia jest kolorowo, pięknie i to jest duży plus
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
yolka 15:06, 18 sie 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zajrzałam w biegu, na dłużej zostanę po 30 sierpnia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies