Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Składanie życzeń świątecznych

Pokaż wątki Pokaż posty

Składanie życzeń świątecznych

Mariusz 19:46, 28 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Ja choć składałem życzenia w każdym wątku z osobna, to oczywiście jestem za propozycją i dostosowuję się do ogółu jak na wspólnotę forumową przystało.
Pozdrawiam świątecznie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
AgnieszkaW 21:20, 28 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
goniak napisał(a)
Według mnie największy chaos w wątkach ogrodowych wprowadzają życzenia z okazji którejś tam strony wątku lub liczby postów. Takie życzenia pojawiają się dosyć często i zajmują czasem po kilka stron skutecznie przysłaniając zawartość merytoryczną wątku


Gosiu, święte słowa, uważam tak samo, tylko jakoś brak odwagi, aby powiedzieć o tym otwarcie. Można przecież życzenia przesyłać nie na setkę, lecz np. 1000 stron, a życzenia świąteczne wklejać tak jak teraz, na wyznaczonym do tego wątku. Co Ty na to Danusiu (ważne jest też zdanie innych forumowiczów)?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
dajana 21:56, 28 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Oczywiście to doskonała decyzja zastosowałam się do niej przed Świętami Bożego Narodzenia ale i tak inni składali życzenia na wątkach Myślałam że przestała obowiązywać Co można w tym wypadku zrobić kiedy życzenia zostały już złożone na wątkach? Może ktoś by je przeniósł w przeznaczone do tego miejsce ,byłoby miło
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Madzenka 22:17, 28 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Obiema rękami podpisuję się pod tym aby wklejać Życzenia w tym wątku?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 08:05, 29 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie Marzenko, tutaj nie. podałam link na początku W pierwszym poście

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3039-zyczenia-na-wielkanoc-2013
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:10, 29 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie wiem ile to jest postów, ale przenoszenie ich mija się z celem, bo są takie same. Np jedna osoba wysyła taką samą pocztówkę w np. 100 wątkach i do konkretnych osób.

Ewentualnie mogę kasować życzenia z wątków, ale nie wiem czy dam radę, bo nie wiem czy postów jest tysiąc czy więcej.

Wszystko można by było opanować, ale dochodzą nowe osoby. Myślę, że jak się wypowiecie co do kasowania, to zacznę kasować. Albo w następne święta, będę kasować od początku i na tydzień wcześniej założę wątek z życzeniami. Wtedy szybciej nauczymy się tego zwyczaju.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 08:21, 29 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danusia kasowanie takiej masy życzeń to jest praca na 3 dni!
Co do nowych użytkowników - jak "starzy" przyzwyczają się by wklejać życzenia do jednego wątku to i nowych się zacznie "pilnować" Będzie łatwiej wtedy tylko musimy przyzwyczaić się, że życzenia wklejamy do jednego wątku a nie do wątków indywidualnych
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
justi 08:24, 29 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Wątek z życzeniami jest super pomysłem, jestem jak najbardziej za
Właśnie się pomyliłam i tu zyczenia umieściłam...edit.


____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gardenarium 08:42, 29 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Mogę popróbować usuwać, albo jak ktoś mi przyśle link, że u niego są jeszcze, to powoli pousuwam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 08:49, 29 mar 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Danusiu też bardzo popieram. Jak nadchodzą święta to kilka dni praktycznie wyłączone jest "normalne życie" forum. Wszędzie w wątkach życzenia. A w czasie tego okresu możliwe że komuś zakwitną kwiatuszki i zechce je pokazać. Niestety wśród życzeń zginą "jak ciotka w Czechach". Pozdrawiam i dostosujmy się do ustaleń.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies