Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Składanie życzeń świątecznych

Pokaż wątki Pokaż posty

Składanie życzeń świątecznych

sylwia_slomc... 10:17, 29 gru 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Zgadzam się z Ewą, że rozmowy na wątkach z ludźmi których poznaliśmy często osobiście,albo internetowo , ale troszkę lepiej pomagają w zawiązaniu wieloletnich znajomości i przyjaźni nawet. Jeżeli właściciel wątku nie życzy sobie , żeby u niego takie rozmowy prowadzić zawsze może napisać o tym u Siebie, a z tego co zdążyłam zaobserwować często chętnie bierze udział w takich rozmowach kumpelskich nie zawsze o ogrodzie, dzięki temu lepiej możemy poznać i wyczuć ludzi i dowiedzieć się np , czy mamy ochotę zaprosić ich do własnego ogrodu w realu. Przecież na spotkaniach w realu też nie gadamy tylko o ogrodzie. Właśnie dzięki tym zawiązanym forumowym znajomościom to Forum jest inne i się wyróżnia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
skarabeusz 11:03, 29 gru 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
To jest ogrodowisko, a nie świąteczny koncert życzeń. Jak ktoś kogoś zna i chce mu kartkę wysłać, to na prywatny e-mail niech wysyła. Ja nie lubię tego całego sztucznego badziewia! Jeśli mamy potrzebę, to może tak tradycyjnie, kartkę pocztą wysłać..
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
polinka 11:39, 29 gru 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Również jestem za specjalnym wątkiem życzeniowym i prośbą o brak gratek na każdą setkę. Niepotrzebne nabijanie postów.
Co do wątków mam trochę inne zdanie. W okresie jesienno-zimowym forum może stać się nudne bez wszystkich wątków klubowo-kawiarnianych. Dajmy wybór każdemu właścicielowi w jaki sposób chce prowadzić swój wątek...
Jeśli mamy rozmawiać tylko o ogrodach to tematy wnętrzarskie, dekoracyjne, kulinarne i często u mnie pokazywane wycieczki krajoznawcze również powinny zniknąć?

Oczywiście Danusiu Ty tutaj rządzisz i wszyscy czujemy, że klimat Ogrodowiska jest niepowtarzalny ale uważajmy aby nie zniszczyć tego, co już zostało osiągnięte. Takiej rodzinnej i ciepłej atmosfery nie doświadczymy na żadnym innym forum. A ten klimat tworzymy również przez te zwykłe, codzienne rozmowy.

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Gardenarium 12:01, 29 gru 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
polinka napisał(a)

Jeśli mamy rozmawiać tylko o ogrodach to tematy wnętrzarskie, dekoracyjne, kulinarne i często u mnie pokazywane wycieczki krajoznawcze również powinny zniknąć?

Oczywiście Danusiu Ty tutaj rządzisz i wszyscy czujemy, że klimat Ogrodowiska jest niepowtarzalny ale uważajmy aby nie zniszczyć tego, co już zostało osiągnięte. Takiej rodzinnej i ciepłej atmosfery nie doświadczymy na żadnym innym forum. A ten klimat tworzymy również przez te zwykłe, codzienne rozmowy.



Nie. mają zostać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Juzia 12:51, 29 gru 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Gardenarium napisał(a)


Nie. mają zostać.


Ufff!
Zimy bym nie przeżyła bez klubokawiarni


Co do życzeń, to zastosowałam się w pełni w tym roku
Co do setek....obiecuję zastosować się w pełni od dziś

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gruszka_na_w... 13:09, 29 gru 2015


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Od dwóch lat byłam tylko aktywnym (systematycznym) czytelnikiem forumowy wątków. Od wczoraj mam "prawo głosu".
Podzielę się swoimi spostrzeżeniami jako przypadkowy czytelnik. W tym mam większe doświadczenie. Pojawiające się cyklicznie na wątkach strony z życzeniami świątecznymi i tymi związanymi z kolejnymi setkami stron, bardzo przeszkadzają w lekturze. Wydaje mi się, że propozycje Danusi są sensowne i ich wprowadzenie w życie nikomu nie przyniesie szkody. Jest wszak alternatywa dla chcących życzyć indywidualnie. )
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
leon60 13:49, 29 gru 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Juzia napisał(a)


Ufff!
Zimy bym nie przeżyła bez klubokawiarni


ja też !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ewsyg 13:56, 29 gru 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Popieram Danusię. Nie będzie to jednak takie łatwe bo zapewne nie wszyscy dotrą do tego apelu i będą składać pojedyncze życzenia. Kiedy się takie dostaje to jakoś głupio jest nie odwzajemnić się. Taką sytuację miałam w tym roku. No cóż, może za rok się nam uda
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ren133 14:45, 29 gru 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
polinka napisał(a)


Oczywiście Danusiu Ty tutaj rządzisz i wszyscy czujemy, że klimat Ogrodowiska jest niepowtarzalny ale uważajmy aby nie zniszczyć tego, co już zostało osiągnięte. Takiej rodzinnej i ciepłej atmosfery nie doświadczymy na żadnym innym forum. A ten klimat tworzymy również przez te zwykłe, codzienne rozmowy.



Zgadzam się z polinką ... a życzenia faktycznie można umieścić jedne do wszystkich zaglądających na swoim wątku Gratulacje na pierwszą setkę miłe i wg mnie wskazane ale już na kolejne zbędne

Pozdrawiam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
iwka 16:09, 29 gru 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
No to poczytałam i powiem tak: gratulacje na kolejne setki zbędne, życzenia jak najbardziej w jednym miejscu, a pogaduchy w wątkach ... one są niezbędne, nie wyobrażam sobie aby ich nie było. Każdy zakładając wątek na ogrodowisku chce się uczyć, czy radzić na tematy ogrodowe, ale z przy okazji nawiązują się inne dyskusje "sezonowe" i to jest fantastyczne. Niedługo wiosna, zaczną się kolejne planowania nowych rabat i będzie ogrodowo
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies