Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Selly 10:06, 23 kwi 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220


Zrobiłam roszadę na tej rabacie. Musiałam wymienić 3 śliwki Pissardii, bo je przez zimę zamordowałam ( za mocno przycięłam i wyschły) . Do tego moje własnoręcznie wyhodowane sadzonki hortensji LL nie ruszyły. Chyba zmarzły. Kupiłam już na A.. nowe. Zrobiłam obwódkę z kuleczek bukszpanowych i wsadziłam mini- kuleczki bukszpanowe na pniu. Znalazłam też wreszcie miejsce na sosnę hilalajską, bo od zakupu ( czyli 3 lata) mieszkała bidulka w donicy.
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 10:07, 23 kwi 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220

Kwitnące za płotem mirabelki

i kwitnące na tarasie w donicach tulipany Purissima
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Alikia 10:09, 23 kwi 2015


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Sylwio dawno mnie u Ciebie nie było a tu tyle się dzieje. Jakie plany na ten sezon?
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
Selly 10:19, 23 kwi 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Cześć, ja też ostatnio zdecydowanie rzadziej jestem na O. Ale w ogrodzie, to dziaaaaałaaaaam.

Planów całkiem sporo ( już się m.in zastanawiam nad zakupami cebul jesienią, bo teraz najlepiej widać, gdzie i co byłoby dobrze posadzić, by cieszyło oko wiosną)
Pozdrawiam
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Mila 21:03, 23 kwi 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Skoro jesteś rzadziej to jeszcze większe dzięki za odwiedziny
Tulipany boskie - wpisuje do zeszytu i napisz jakie plany bedziemy kibicowac
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
iwonaal 21:36, 23 kwi 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ale się u Ciebie pozmieniało. Podoba mi się. Pozdrawiam
____________________
Zakochana w ogrodach
Selly 08:34, 30 kwi 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Przeglądam różne wątki i zauważam, że wiele osób narzeka na to, że dostało inne niż zamówione cebule. Teraz wiosną dopiero widać , co wysłał nam sprzedawca. Ponieważ ja również nacięłam się, bo zamówione w Benexie narcyzy miały być odmiany Obdam, a wyszły jakieś nieznane mi żółte, zdecydowałam się zgłosić oficjalną reklamację. Zrobiłam zdjęcia, załączyłam paragon i poprosiłam o ustosunkowanie się do mojej reklamacji. Właśnie oddali mi pieniądze na konto. Jeśli wiele osób , które nie są zadowolone z dostarczonych cebul, złoży reklamację, może w końcu zrozumieją , że bardziej opłacalne jest staranne przygotowywanie towaru. Trzeba wychowywać sprzedawców, również tych internetowych
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
paulina_ns 11:52, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj, przejrzałam cały wątek, ogromne zmiany u Ciebie zaszły, pięknie, widać, że mnóstwo serca wkładach w ogród. Zaznaczam i będę do Ciebie zaglądała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Selly 09:57, 04 maj 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witaj Paulina, zapraszam. Za moment i ja zajrzę do Ciebie
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 10:00, 04 maj 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Jak większość z Ogrodowiska i ja ostro działałam w ogrodzie przez cały weekend. Prawie, prawie wszystko mam już zrobione. Wsadzić tylko trzmieliny w przedogródku ( ale to wręcz jak deser) i finioto ! Wreszcie będę leżeć na leżaku i podziwiać mój własny kawałek świata No oczywiście pozostaną takie błahostki jak koszenie trawnika, robienie kancików, opryski, pielenie i dosadzanie ozdóbek
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies