Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Selly 08:06, 04 lis 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
... i po drugiej stronie schodów


Było



Jest

W planach mam jeszcze dołożyć do tego żywopłocik bukszpanowy( taki niski, pudełkowy) oraz jakąś róże ( marzy mi się Old Port) oraz trawę.
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 08:10, 04 lis 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Zauważyłam ,że zakwitła mi kobea pnąca. Zgodnie z opisem na opakowaniu z nasionami powinna wydać pierwsze swoje kwiaty w lipcu. Mamy listopad, ciut się ociągała, no ale ... w końcu lepiej późno niż wcale


____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 08:11, 04 lis 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Pozdrawiam i lecem do Was
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Ewkakonewka 09:41, 04 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kobea nieźle się ociągała, ale dała radę wow nowy avatarek pozdrawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Kasik 19:52, 05 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Jak Ci te róże wszystkie zakwitną, to dopiero będzie szał. a i lawenda przy nich. Miodzio . Uwielbiam te połączenie, choć u siebie mi cały czas coś nie pasuje. Wiosna będę znów przerabiać rabatę lawendowo różaną. Ale w końcu trafię na idealny układ.

pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
ewsyg 22:10, 16 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Sylwia.

Przejrzałam cały Twój wątek i troszkę poczytałam. Wykonałaś ogrom pracy i masz już czym oczy nacieszyć. Roślinki ładnie u Ciebie rosną. Super rabatka przed ogrodzeniem Za niedługo będziesz miała już 100 stronek, więc ode mnie kwiatuch z tej okazji





Pozdrawiam Ewa

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
iwonaal 09:47, 30 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
____________________
Zakochana w ogrodach
ziele 16:25, 30 gru 2014


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809

Witam. Bardzo mi się podoba Twoje ogrodzenie, jest takie... powiedziałabym..., subtelne. Możesz zdradzić czy zostało wykonane na zamówienie, czy kupione w markecie?
Prześledziłam wątek. Podziwiam Twoje zaangażowanie i efekty. Będzie rewelacyjnie.
Pozdrawiam.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Selly 12:48, 26 lut 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
ziele napisał(a)
Witam. Bardzo mi się podoba Twoje ogrodzenie, jest takie... powiedziałabym..., subtelne. Możesz zdradzić czy zostało wykonane na zamówienie, czy kupione w markecie?
Prześledziłam wątek. Podziwiam Twoje zaangażowanie i efekty. Będzie rewelacyjnie.
Pozdrawiam.


Sorry, że dopiero dziś odpowiadam. Powoli się budzę z zimowego snu i wracam na O.

Jeśli pytanie nadal aktualne, to opowiadam, że ogrodzenie kupowaliśmy w Castoramie. Najtańsze z możliwych. Mąż sam montował, więc wyszło na prawdę niedrogo. Pewnie jest " Made in China" , ale na razie na nasze aktualne potrzeby ogrodzeniowe jest wystarczające. Mam nadzieję, że dopiero potencjalni nasi spadkobiercy będą się martwić jego ewentualną rdzą

Też pozdrawiam
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
ziele 17:56, 26 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Jak najbardziej aktualne. Za odpowiedź dziękuję
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies