Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

atena35 19:09, 18 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Marzena2007 napisał(a)
Witaj Tosiu
Obejrzałam Twoje zmagania z zakładaniem ogrodu i powiem Ci, że kanwa mnie zachwyciła
Donica przy tarasie też miodzio.
Kup grubsze tyczki bambusowe i zieloną taśmę rzepową (jest w marketach - firmy Tasta) i systemtycznie coraz mocniej przytwierdzaj krzywe tyczki do bambusa. Wyprostujesz je Będzie pięknie z tą lawendą w ich nóżkach
buziam i będę stałym gościem, gdyż projekt ogrpdu piekny a Ogrodniczka bardzo zmotywowana

Dziękuję za radę, bardzo się przydała.
Kupiłam im tyczki i takie druciki ale bałam się je tymi drucikami "łapać" za mocno. Poszukam taśmy i 'przyrzepuję"
____________________
Ogród Tosi
asica 20:14, 18 maj 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Tosiu świetnie Ci to wyszło. Trzmielinki faktycznie troszkę krzywe, ja też dopiero dzięki ogrodowisku zajarzyłam, czemu moja magnolia wygląda śmieciowato. Brakowało jej prostego kija Dzięki prostej tyczce z dnia na dzień wysubtelniała, ale na błędach człowiek się uczy
Świetny pomysł miałaś z wytyczeniem rabat i rozłożeniem trawnika, odkładając nasadzenia na inny czas. Ogród od razu nabrał wyglądu.
Będę podglądać.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
atena35 21:20, 18 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
asica napisał(a)
Tosiu świetnie Ci to wyszło. Trzmielinki faktycznie troszkę krzywe, ja też dopiero dzięki ogrodowisku zajarzyłam, czemu moja magnolia wygląda śmieciowato. Brakowało jej prostego kija Dzięki prostej tyczce z dnia na dzień wysubtelniała, ale na błędach człowiek się uczy
Świetny pomysł miałaś z wytyczeniem rabat i rozłożeniem trawnika, odkładając nasadzenia na inny czas. Ogród od razu nabrał wyglądu.
Będę podglądać.



Dziękuję Zapraszam.
____________________
Ogród Tosi
gierczusia 19:54, 19 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
atena35 napisał(a)

Byłam strasznie podekscytowana i normalnie mnie oślepiło


Klasyczny objaw ogrodowiskowy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:56, 19 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A takowa tym buziam Tosiu na ten nowy tydzień
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ana_art 22:36, 19 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Tosieńko odpisałam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
atena35 08:24, 20 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Gierczusia, Ana_art dziękuję pięknie
____________________
Ogród Tosi
atena35 12:18, 21 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Poproszę o namiary sprawdzonych sprzedawców roślinek na Śląsku, ewent. internetowych.
____________________
Ogród Tosi
trudny_start 14:20, 21 maj 2013

Dołączył: 21 maj 2013
Posty: 3
Dzień dobry, czy mogę prosić o zdjęcie ogrodu od frontu domu, u mnie jest identycznie z tą jedynie różnicą że mam okrągłe filary. Jestem na etapie planowania ułożenia polbruku i chciałabym się zainspirować.Dziękuje
____________________
magda
atena35 14:32, 21 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
magdalena_domanowska napisał(a)
Dzień dobry, czy mogę prosić o zdjęcie ogrodu od frontu domu, u mnie jest identycznie z tą jedynie różnicą że mam okrągłe filary. Jestem na etapie planowania ułożenia polbruku i chciałabym się zainspirować.Dziękuje

Witaj,
Magda na stronie 5 patrzyłaś?
Spróbuję zrobić zdjęcie od strony bramy ale nie gwarantuję efektu bo te słupki klinkierowe zasłaniają
____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies