Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

Gardenarium 14:55, 17 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
atena35 napisał(a)
W projekcie część ze źródełkiem to rabatka żwirowa.
Ponieważ zabrakło żwiru postanowiłam tymczasowo wyłożyć tam otoczaki, które mi zostały, ale chyba zabiorę stamtąd te "jajka" w tej zimnej wodzie i tak się nie ugotują
Na projekcie jest napisane, że ma tam też być 9szt Heuchera Berry Smoothie. Danusiu jeżeli zaglądasz doradź gdzie? jak je ułożyć?



Heucherę ułożyć między kulami, staraj się trzymać linie zewnętrzne proste Kształt pola żurawkowego - L
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:57, 17 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja się tylko martwię, że trzmieliny mają takie krzywe patyki jak to będzie? Nie kupuj takich krzywych, bo w tak dopracowanym ogródeczku takie detale są po prostu bardzo ważne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gierczusia 15:13, 17 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)
No ja nie wiem czy w upalny dzień jajka się nie ugotują....


Of kurse ,że tak .. Na twardo ...,
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:21, 17 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Oooo .. Tosku .. Widzę ,że zaszalałaś ... Jak Tobie się udaje trzymać się projektu ??.. Podziwiam

Rabata żwirkowa będzie ślicznista
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Joaska 15:52, 17 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Rabaty prezentują się bardo ładnie, tylko te krzywe pnie trzmielin....trochę nie pasuja do takich perfekcyjnych rabat.

____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
atena35 19:39, 17 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Gardenarium napisał(a)
Ja się tylko martwię, że trzmieliny mają takie krzywe patyki jak to będzie? Nie kupuj takich krzywych, bo w tak dopracowanym ogródeczku takie detale są po prostu bardzo ważne

To wszystko przez stres, poza tym nie było dużego wyboru a ja chciałam mieć "już".
Przyjrzałam im się dopiero w domu: jedna ładna, druga może być, trzecia bardzo brzydka.
No cóż, uczymy się na błędach. To moje pierwsze poważne zakupy
Dziękuję Danusiu, poprawię się.
____________________
Ogród Tosi
atena35 19:42, 17 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
gierczusia napisał(a)
Oooo .. Tosku .. Widzę ,że zaszalałaś ... Jak Tobie się udaje trzymać się projektu ??.. Podziwiam

Rabata żwirkowa będzie ślicznista


Udaje się trzymać projektu bo to pierwsza rabata
____________________
Ogród Tosi
atena35 19:43, 17 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Joaska napisał(a)
Rabaty prezentują się bardo ładnie, tylko te krzywe pnie trzmielin....trochę nie pasuja do takich perfekcyjnych rabat.


Byłam strasznie podekscytowana i normalnie mnie oślepiło.
Kupiłam im patyki będę prostować i ciąć.
A propos czy mogę teraz?
____________________
Ogród Tosi
atena35 07:58, 18 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Nie mogę dostać kul cisowych na pniu, u Żurka w rozsądnej cenie były dwie - a ja na już potrzebuję pięć sztuk
Czym je zastąpić ?
Bukszpanowymi, a może coś iglastego?
Pomocy

Ależ jestem zakręcona sama sobie odpowiadam
Zamiast kul cisowych kupiłam Świerk kłujący Picea pungens "Brynek"- bardzo mi się podoba.
Już dzisiaj patrzyłam aby pniaki były proste

____________________
Ogród Tosi
Madzenka 15:41, 18 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witaj Tosiu
Obejrzałam Twoje zmagania z zakładaniem ogrodu i powiem Ci, że kanwa mnie zachwyciła
Donica przy tarasie też miodzio.
Kup grubsze tyczki bambusowe i zieloną taśmę rzepową (jest w marketach - firmy Tasta) i systemtycznie coraz mocniej przytwierdzaj krzywe tyczki do bambusa. Wyprostujesz je Będzie pięknie z tą lawendą w ich nóżkach
buziam i będę stałym gościem, gdyż projekt ogrpdu piekny a Ogrodniczka bardzo zmotywowana
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies