Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

Joku 16:59, 24 lip 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Lubię bluszcz ale on jest ekspansywny. Można go opanować cięciem. U mnie on przełazi do sąsiada i mnie to stresuje. Moje ogrodzenie nie jest szczelne, pod spodem jest prześwit i tamtędy przełazi. Hortensja też potrafi zaszaleć, gubi na zimę liście ale pozostaje fajny rysunek gałązek.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
nebel 21:56, 27 lip 2023


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Joku napisał(a)
Lubię bluszcz ale on jest ekspansywny. Można go opanować cięciem. U mnie on przełazi do sąsiada i mnie to stresuje. Moje ogrodzenie nie jest szczelne, pod spodem jest prześwit i tamtędy przełazi. Hortensja też potrafi zaszaleć, gubi na zimę liście ale pozostaje fajny rysunek gałązek.

Wszystko co napisałaś jest prawdą. I ponieważ mój sąsiad wybudował mur, chyba nie będę miała z tym problemu. Będę tego pilnowała. Przy okazji pokarzę, co mi "zafudował" drugi sąsiad, sadząc u siebie dzikie wino. A na poprawę nastroju i żeby nie było, że jestem zrzędą.
Synogarlice, parka która się u mnie zadomowiła
____________________
Ogród Nebel
nebel 22:01, 27 lip 2023


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Dzisiaj trochę ...takich tam.
____________________
Ogród Nebel
nebel 21:04, 03 sie 2023


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Kolejny etap "rewolucji". Wycięłam zbędne pnie thuji. Posadziłam hortensję Hydrangea anomala. Poradzono mi, aby nie likwidować siatki, bo roślina pnąc się, będzie miała przewiew. Zgadzam się z tym. Na razie wygląda to tak sobie.
____________________
Ogród Nebel
nebel 07:40, 08 sie 2023


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Niby nic, a cieszy








____________________
Ogród Nebel
nebel 19:06, 15 wrz 2023


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Na pograniczu lata i jesieni

____________________
Ogród Nebel
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies