Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

Moniika 08:54, 07 maj 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
tez sie nastawiam na to spotkanie moje Drogie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nebel 09:03, 07 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Moniko, sprawisz mi wielki,ale to wielki zawód gdy nie przyjedziesz
Żartuję, ale na prawdę bardzo liczę, że mnie odwiedzisz również, mimo tych zakupów. Samochód postawimy w cień i będziemy go wietrzyły
____________________
Ogród Nebel
nebel 10:14, 07 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Kwiatki na dzień dobry dla wszystkich. Mało ich u mnie na razie


____________________
Ogród Nebel
Mala_Mi 11:50, 07 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

ale nie bardzo potrafię to wytłumaczyć mojemu mężowi, który niesamowcie 'rozpieszcza' wszystko co żyje


jakbym siebie słyszała.. mój też kładzie się w centrum prac ogrodowych
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AlicyaLK 14:45, 07 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Witaj Nebel Widzę, że po oprócz projektu z brzozami, masz też inne Bardzo jestem ciekawa twojego projektu z hortensjami, bo też takowy mnie czeka Może coś podpatrzę!!! Ja co prawda składam się ku innej odmianie, ale hmm... może Twoja metamorfoza mnie przekona Powodzenia i wrzucaj fotki!
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
nebel 15:13, 07 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Witaj Alicjo,
pomysłów , planów i projeków u mnie bez liku a wątek "Kaskada po przebudowie" to jeden z wielu problemów do rozwiązania.
A zdjęcia z postępów prac przy rabacie z H. będą, ale czy pokażę efekt końcowy, to już będzie zależło co 'nawydziwiam'
Pozdrawiam słonecznie, u mnie od paru dni piękna, prawdziwie letnia pogoda. Aż się chce pracować na zewnątrz.
Ewa
____________________
Ogród Nebel
AlicyaLK 15:15, 07 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
No nie mów nawet! U nas właśnie leje Na weekend też zapowiadają deszcz! Muszę koniecznie, pilnie zakupić gumiaki ogrodowe
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
nebel 19:13, 07 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Dzisiaj chciałabym pokazać swoje zakupy.
1. Judaszowiec chiński
2. Grujecznik japoński


Jak myślicie, grujecznik, będzie dobrze pasował do mojej nowej rabaty z hortensjami?


____________________
Ogród Nebel
grembosia 00:16, 08 maj 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Przy kaskadzie będę kibicować i ostro podglądać, bo coś takiego mam w zanadrzu...
Grujecznik będzie pasował, ale on przymarza. Zimą cieplejsza kwatera...
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
nebel 09:10, 08 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
grembosia napisał(a)
Przy kaskadzie będę kibicować i ostro podglądać, bo coś takiego mam w zanadrzu...
Grujecznik będzie pasował, ale on przymarza. Zimą cieplejsza kwatera...

Dziękuję, no właśnie przemarzanie roślin mnie martwi. Do tej pory sadziłam prawie wyłacznie to co na pewno nie zmarznie (jednyną roślinę, którą musiałam okrywać na zimę była sośnica) W tej chwili już mam ich sporo i już zacznę bardziej uważać co kupuję.
Co do kaskady zamówiłam juz rośliny, które Danusia mi poleciła. Czekam wprawdzie na szefa firmy, która w zeszłym roku poprawiała oczko i kaskadę. Obiecał, że w tym tygodniu przyjedzie i zobaczy Na razie nie było mowy o tym, że przyjedzie i poprawi... W każdym razie dopóki problem uciekającej wody nie zostanie rozwiązany, nie będę sadziła roślin. Może zrobię jedno zdjęcie - poustawiam rośliny w doniczkach i zamieszczę na wątku.
____________________
Ogród Nebel
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies