Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 09:17, 24 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kawa napisał(a)
Poliś kofffam twoje trawska...


Dzięękuję Kami
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beta 09:18, 24 sie 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
AAAA i z kwiatów polecam jeszcze gipsowke
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
siakowa 09:19, 24 sie 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
hejo jestem jak wołasz dziwczyny już podoradzały ja bym omijała wrzosy szerokim łukiem nie chcemy jesieni biało zielone bukieciki na każdym stole będa wyglądły świeżo i ślicznie, kolorowe będa dania na talerzach więc wystarczy w Twoim minimalistcznym ogrdzie

kup tanie prześcieradlo i będzie obrus
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
lindsay80 09:20, 24 sie 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Toszka napisał(a)


Ponieważ jestem na etapie oczarowania rozplenicowymi liliputami to odpowiem za Polinkę tylko tyle, że zimują bez problemu, bez okrycia. Wytrzymały bezśnieżne mrozy -32. Mam je 4 sezon. Pierwsze dwa sezony były nijakie. Teraz są puchate poduchy. Wcześniej od Hameln startują.


Super rekomendacja - szkoda zatem, że tyle Hamelnów nakupowałam, bo przydałoby mi się coś mniejszego.
____________________
Tu ma być ogród :)
polinka 09:21, 24 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)
Podaj maila☺

Komunijne przyjęcie miałam w tym roku,dobrze pamiętasz. ..Ale mówiłam o przyjęciu urodzinowym mojej cioci...ponieważ zywiolowa i energiczna z niej babeczka postawiłam na taki sam wystrój -energiczny i żywiołowy


Wysłałam ale odbiorę i odpiszę wieczorem ok? Uciekam za chwilę do chwastów w drugim ogrodzie

Tak podejrzewałam, że charakter drugiej imprezy był całkiem odmienny niż komunia Młodej
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:23, 24 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)
Aha..papierowy obrus zachowuje się ok...niczym to nie podpinalismy. ..A wiesz że w Juli widziałam czarny?...wyglądał mega intrygująco


W Juli kupowałaś obrus? Może u Ciebie na zdjęciach będzie widac ten obrus
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:33, 24 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)
Ostatnio bardzo mi się spodobały kurtyny z żywych kwiatów. ..niesamowicie zywotny okazuje się zwykły rozchodnik
Ja bym szła w klimaty rustiko,czyli wlasnie biele,zielen w roslinach,koronki,firanki itd lub boho czyli kolor,w końcu mamy jeszcze lato...i tu moglabys rxucic mix kolorowych obrusow na stół


Kurtyny? takie coś podobnego jak Navi robiła na Wielkanoc nad stołem? Właśnie sobie zdałam sprawę jakie mam braki w dekoracjach Wiedza moja sięga dużo poniżej zera...

Prawda jest też taka, że za dużo nie mogę sobie wymyślić do dekoracji bo boję się, że czasowo tego nie ogarnę Z kolorem to wiesz jak to u mnie Betko jest...jak najmniej to jak najlepiej
Póki co są dwa warianty:
1. biały i zielony
2. biały, szary, karminowy

W garażu gdzie są betonowe ściany mogłabym również powiesić białe kule z papieru. Miałam pomysł aby je przyczepić do pergoli ale nie wiadomo jak z pogodą...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
iwka 09:33, 24 sie 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Pomysł z paprociami super, ślicznie będzie.

Tak mi się przypomniała moja ciotka która zawsze, ale to zawsze na obrus kładła taką foliową ceratę z namalowanym koronkowym wzorem, żeby go przypadkiem nie poplamić jak byłyśmy z siostrą młodsze to dziury w tej ceracie jej robiłyśmy a jak któraś coś wylała to zawsze na spódniczki ściekało
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
polinka 09:34, 24 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)
AAAA i z kwiatów polecam jeszcze gipsowke


Oooo zapomniałam o gipsówce!!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:38, 24 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dziecwzyny, przepraszam ale muszę uciekać...bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi Każda rada cenna!
Buziaki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies