Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

natka098 09:39, 24 sie 2017


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Paproć plus eustoma biała.
____________________
Natalia - Mój zakątek
beta 09:40, 24 sie 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
polinka napisał(a)


Kurtyny? takie coś podobnego jak Navi robiła na Wielkanoc nad stołem? Właśnie sobie zdałam sprawę jakie mam braki w dekoracjach Wiedza moja sięga dużo poniżej zera...

Prawda jest też taka, że za dużo nie mogę sobie wymyślić do dekoracji bo boję się, że czasowo tego nie ogarnę Z kolorem to wiesz jak to u mnie Betko jest...jak najmniej to jak najlepiej
Póki co są dwa warianty:
1. biały i zielony
2. biały, szary, karminowy

W garażu gdzie są betonowe ściany mogłabym również powiesić białe kule z papieru. Miałam pomysł aby je przyczepić do pergoli ale nie wiadomo jak z pogodą...


Super pomysł z tymi.kulami w garażu ...będzie ładnie. ..polecam również dużą ilość różnego rodzaju lampek...I nas zwykle choinkowe podczepione pod sufitem sprawdziły się świetnie ....teraz taka fantazja mnie nasza ze może z tych lampek takie duże serce na ścianie ułożyć skoro to rocznica ślubu? Może trochę tandetne?ale biorąc betonowe tło w sumie mogło by wyjść ciekawie
I wtedy kwiaty w tym drugim zestawieniu,kule i poszło
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AniMa 09:55, 24 sie 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Poli kurtyny z lampek możesz zawiesić na drzwiach od garażu. Ja by,m poszła w u Ciebie w kolor biały, szary, karminowy
Do twoich betoników pasuje szkło, np same szklane wazony z gruba świecą (dostaniesz tanio w sklepach za 5zl, albo w Tesco mają wazony za 4,99 - tylko one są lekko zaokrąglone- idealnie się skomponują), na stół możesz dać też domki ze świeczką....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Rosa 10:44, 24 sie 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Trawki, trawki i jeszcze raz trawki . W betonowych donicach w kształcie walca. Trawka to Twój znak rozpoznawczy i pasuje do ogrodu.
Trawki będą w wilgotnej ziemi każdy kwiat w nią wetknięty kilka godzin przeżyje. Cóż do szarości mnie pasuje granat i fiolet, ale jeśli to rocznica ślubu to wybrałabym zimną czerwień wpadającą w bordowy. Pomyśl o różąch i fioletowej eustomie. 1 róża bez liści (wskazana mała) w donicy wetknięta asymetrycznie w sztywne sterczące niskie trawki?
Na rocznicę wrzosów się nie daje bo... przesądy, bo wrzosy kojarzą się ze schyłkiem lata więc ...... , ale skojarzenie nasuwa się samo, przesądna nie jestem, ale .....
Masz dobry gust Poli, uwielbiasz minimalizm i konsekwentna jesteś, więc z pewnością coś wymyślisz fajnego. Tylko nie zapomnij w ferworze walki cyknąć nam chociaż 1 fotki tej kompozycji .
nawigatorka 12:25, 24 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Z prześcieradłem dobry pomysł. Albo jakis materiał syntetyk bo najtańszy. Możesz tez kupić deskę podłogowa i zrobić nowy blat paczka kosztuje 80 zł i masz blat długi na 2,5 M. Czyli na jakieś....10 osob.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:27, 24 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Możesz uzyc tez owoców do dekoracji limonek cytryn - letnio lub jabłek (np zielonych) czy dyń ale to już bardziej jesiennie. A i wnękowe słoiki są fajne No do świec
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:29, 24 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Możesz tez zrobić pierścionki z rozmarynu na serwetki albo z traw zaplecionych w warkoczyk
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Toszka 13:00, 24 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
polinka napisał(a)


I mnie te rozplenice oczarowały dzięki Tobie

mówisz,ze dopiero w czwartym sezonie czarują?


dokładnie tak
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
beta 13:36, 24 sie 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nawigatorka napisał(a)
Możesz tez zrobić pierścionki z rozmarynu na serwetki albo z traw zaplecionych w warkoczyk

Fajny.pomysł. ...
Widziałem też fajny.patent z obwazankami w roli pierścieni. ...A jakby ktoś się chciał pobawić to można pociąć rolke po ręczniku papierowym na takie 3 cm szer kawałki i oplesc je np. Wstążka lub sznurkiem. ..na to można klejem.na gorąco coś dokleic...może być kawałek gipsowki ....lub jakiś kamyk itp.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 13:38, 24 sie 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Lub ładny liść, paprotka wszystko kwestia wyobraźni
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies