Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

sylwia_slomc... 13:40, 08 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
No powiem Ci zmiana jest mega!
Najpierw myslałam, ze pokazujesz fotki z jakiejś wystawy, a to Avatar przeniesiony na ścianę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
lutroja 14:16, 08 maj 2019


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Praca wykonana mega i efekt świetny
____________________
Lusi Lubię go:)
magda19831 14:57, 08 maj 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Ale metamorfoza !!!!! Pięknie !
1 maja nastawiłam pierwszą w życiu zupę z pokrzyw mam pytanie - czy wiaderko z miksturą powinno być zamknięte czy odkryte ?
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
la_estrellita 19:28, 09 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
polinka napisał(a)
jeszcze 3 lata i może odpoczniemy


No normalnie jakbym siebie słyszała . Odkąd się wprowadziłam kilka lat temu mówię, że za trzy lata będzie ładnie tylko, że u Ciebie już jest a u mnie postępu nie widać.
____________________
Agnieszka Gutlandia
sylwik69 18:36, 12 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
magda19831 napisał(a)
Ale metamorfoza !!!!! Pięknie !
1 maja nastawiłam pierwszą w życiu zupę z pokrzyw mam pytanie - czy wiaderko z miksturą powinno być zamknięte czy odkryte ?

Ja mam otwarte,zwykle robię 3 wiadra
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 18:41, 12 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Podziwiam jak pięknie przekształcacie swoje otoczenie ogrom pracy i serca przepiękne miejsce do relaksu
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
polinka 09:39, 16 maj 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Martuś dziękuję za miłe słowa! Do przeszklenia jeszcze daleka droga ale plan jest i tego się trzymamy, że kiedyś będzie to też miejsce, gdzie będziemy mogli usiąść zimą.

Małgosiu, ewidentnie coś nie pasuje temu RB u Ciebie ale na pocieszenie powiem, że wiele osób narzeka na problemy z nim...

Monia, dziękuję! Cieszę się, że się jednak na graby zdecydowaliśmy

Madziu, dziękuję i buziaki





____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:44, 16 maj 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Sylwia, pięknie dziękuje!

Haniu i ja cieszę, że mogę się z Wami podzielić nasza radością z ukończenia.

Monik, na razie poszukiwania zakończone porażką. Kora kamienna jest tylko w dużych frakcjach a szarego zwykłego, drobnego kamienia brak Zaczyna mnie to irytować...

Gosiu, Asiu, dziękuję!

Betko , no ja nie wiem gdzie Ty byłaś ale dobrze, że już jesteś
Jak tam plany urlopowe? Macie już rezerwację?







____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:58, 16 maj 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AngelikaX napisał(a)
Ojej ale pięknie Wam to wyszło Poli Cudooooownie, napatrzeć się nie mogę Składam hołd za ogrom włożonej pracy Jesteście niesamowici


Wpadłam podzielić sie spostrzeżeniami na temat doorenbosów, które brałaś też pod uwagę. Zastanawiałam się ostatnio na czym u Ciebie stanęło i widzę, że zdecydowałaś się na graby.
Moje doorenbosy mam 4 lata, poprzednie lata miały trochę kwiatów-frędzelków, bez szału, jakoś nie rzucały się w oczy czy związany z nimi bałagan, o pyle wogóle nie było mowy. Tej wiosny miały zdecydowanie więcej i przy dwóch wietrznych dniach sporo znalazło się na trawniku... tydzień trochę jeszcze spadały i obecnie jest ok (nie jest to jakieś problematyczne wg mnie). Pamiętam, że obawiałaś się bałaganu w altanie w związku z bliskością owych ewentualnych doorenbosów. To tyle moich najnowszych spostrzeżeń
Największy bałągan bez względu na rodzaj drzew i tak będzie jesienią, ale czytam, że szkło w przyszłości ochroni altanę.

Macham ciepło Poli i jeszcze raz gratuluję przepięknej altany


Na początku Angel chciałam Ci podziękować za możliwosc inpiracji i pozwolenie na kopię napisu Każdy kto wchodzi to pierwsze na co zwraca uwagę, to GARDEN Miałaś świetny pomysł!

Cieszę się, że piszesz o Doorenbosach bo ja lubię takie różne ciekawostki i rozkładanie na czynniki pierwsze Tak na poważnie to przy wyborze pomiędzy grabami a brzozami szalę przważyło to, że rożnie skrajne opine otrzymałam o Doorenbosach. Jedni pisali, że wcale nie śmiecą, inni, że ten pył jednak jest zauważalny...Dzisiaj patrząc się w perspektywy czasu jestem wdzięczna, że były takie opnie bo graby to był jedyny słuszny wybór w to miejsce i jeśli kupilibyśmy brzozy to pewnie już bym je przesadzała
Na szczęście jest jeszcze drugi ogród i tam na pewno w tym roku zagoszczą brzozy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:59, 16 maj 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
martamiroslaw napisał(a)
Polinka piękne zmiany u ciebie Podziwiam - to niesamowita metamorfoza!
Kamień jak najbardziej się tu wpasuje zamiast kory no i zazdroszczę tej czerwonej cegły , uwielbiam takie klimaty! O szarości to już nie wspomnę to mój ulubiony kolor


Dziękuję Marta Póki co poszukiwania idealnego kamienia nadal trwają a cegła już w sobotę zniknie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies