Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

sylwai 21:36, 07 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Kawał roboty odwaliliście.Jest pięknie
____________________
sylwia
Gruszka_na_w... 21:54, 07 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Bardzo lubię ten moment, kiedy mogę być świadkiem spełnienia cudzych marzeń. Cieszę się Twoją radością i mam nadzieję, że altanka będzie dla Was kojącym dusze i ciało miejscem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
22:36, 07 maj 2019
polinka napisał(a)


Monik ,nie wiem czy kora kamienna jest drobnej frakcji?

Sama nie wiem, bo nie szukałam, ale pasuje mi tam ciemne podłoże
Gosiek33 05:37, 08 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Podziwiam takie przeróbki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
asiak 07:15, 08 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
WOW dla altany
____________________
AsiaDziałeczka Asi
beta 08:11, 08 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
polinka napisał(a)
Jeszcze została do zrobienia ceglana ściana i niestety korę na skarpie muszę wymienić na kamień... wiem, że tego kamienia będzie za dużo ale przy najmniejszym wietrze cała altana jest w korze









OMG jaka metamorfoza
Gdzie ja byłam że tego nie widziałam?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AngelikaX 12:01, 08 maj 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ojej ale pięknie Wam to wyszło Poli Cudooooownie, napatrzeć się nie mogę Składam hołd za ogrom włożonej pracy Jesteście niesamowici


Wpadłam podzielić sie spostrzeżeniami na temat doorenbosów, które brałaś też pod uwagę. Zastanawiałam się ostatnio na czym u Ciebie stanęło i widzę, że zdecydowałaś się na graby.
Moje doorenbosy mam 4 lata, poprzednie lata miały trochę kwiatów-frędzelków, bez szału, jakoś nie rzucały się w oczy czy związany z nimi bałagan, o pyle wogóle nie było mowy. Tej wiosny miały zdecydowanie więcej i przy dwóch wietrznych dniach sporo znalazło się na trawniku... tydzień trochę jeszcze spadały i obecnie jest ok (nie jest to jakieś problematyczne wg mnie). Pamiętam, że obawiałaś się bałaganu w altanie w związku z bliskością owych ewentualnych doorenbosów. To tyle moich najnowszych spostrzeżeń
Największy bałągan bez względu na rodzaj drzew i tak będzie jesienią, ale czytam, że szkło w przyszłości ochroni altanę.

Macham ciepło Poli i jeszcze raz gratuluję przepięknej altany
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
martamiroslaw 13:12, 08 maj 2019


Dołączył: 21 maj 2017
Posty: 59
Polinka piękne zmiany u ciebie Podziwiam - to niesamowita metamorfoza!
Kamień jak najbardziej się tu wpasuje zamiast kory no i zazdroszczę tej czerwonej cegły , uwielbiam takie klimaty! O szarości to już nie wspomnę to mój ulubiony kolor
____________________
Marta Mały Biały Domek na Zaciszu
TAR 13:21, 08 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7378
mnie tez sie ta cegla mega podoba, jest klimacik, takie niewymuszone. sliczne (zgrzytam z zazdroscia ). a pomysł oszklenia pochwalam, sama tak taras oszkliłam i sobie bardzo chwale tylko u mnie calosc szybek przesuwna, latem mozna odetchnać a i zima w sloncu posiedziec sie da w krotkim rekawku
____________________
Ogrod nad bajorkiem
anbu 13:31, 08 maj 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
WOW wyszło pięknie, niesamowita metamorfoza
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies