Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

JulkAd 18:43, 21 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Bros kupiłam w casto, ale w ogrodniczym potrafi być tańszy...dość znana firma, na mrówki też mają preparaty...50 ml rozpuszcza się w 2,5 litra wody do opryskiwacza i ziuuuu...na kszaczory z lancą...opryskalismy wszystkie dookoła, sąsiedzi też, ale chyba nie ma to znaczenia, bo z drugiej strony nic nie robili, a nie ma ich, przynajmniej nie wdziałam, ani jednego, a wczoraj żarły jak najęte...ja mam ogród około 16x14 m i na tuje po obwodzie wystrczyło....na drugą dawkę nie ma, koszt to około 22-24 zł....aha pryskamy wieczorem
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 18:49, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czekaj Julcia eMuś dzwoni...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:07, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)
Bros kupiłam w casto, ale w ogrodniczym potrafi być tańszy...dość znana firma, na mrówki też mają preparaty...50 ml rozpuszcza się w 2,5 litra wody do opryskiwacza i ziuuuu...na kszaczory z lancą...opryskalismy wszystkie dookoła, sąsiedzi też, ale chyba nie ma to znaczenia, bo z drugiej strony nic nie robili, a nie ma ich, przynajmniej nie wdziałam, ani jednego, a wczoraj żarły jak najęte...ja mam ogród około 16x14 m i na tuje po obwodzie wystrczyło....na drugą dawkę nie ma, koszt to około 22-24 zł....aha pryskamy wieczorem

No i to Kochana jest instrukcja jak się patrzy Dzięki Mus zakupić ze 3 opakowania na początek, sezon tych krwiopijców się dopiero rozkula...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:15, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Już wiem wszystko co się dzieje na pszczyńskiej ziemi Jeszcze jeden schodek do zrobienia został i boki, to była pierwsza relacja eMusia Róże stoją na baczność, znaczy się dobrze wróży Cynie i część posadzonych siewek astrów też mają się dobrze, liatry w porządalu, tawułki maleństwa od Elizy częściowo na prostą wychodzą. Gorzej z dokumentnie ruszaną skarpą...rogownica jeszcze słaba, goździki padnięte leżą podobno...zobaczymy. Nawet w najśmiejszych snach nie liczyłam na to, że wszystko się uda uchować...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 19:21, 21 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Już wiem wszystko co się dzieje na pszczyńskiej ziemi Jeszcze jeden schodek do zrobienia został i boki, to była pierwsza relacja eMusia Róże stoją na baczność, znaczy się dobrze wróży Cynie i część posadzonych siewek astrów też mają się dobrze, liatry w porządalu, tawułki maleństwa od Elizy częściowo na prostą wychodzą. Gorzej z dokumentnie ruszaną skarpą...rogownica jeszcze słaba, goździki padnięte leżą podobno...zobaczymy. Nawet w najśmiejszych snach nie li8czyłam na to, że wszystko się uda uchować...


U mnie róże Luiski mają małe pączusie...wczoraj pryskałam na mszyce profilaktycznie, bo jedna pnąca, którą mam od trzech sezonów załapała skoczka
....a Twój eMuś to dobry Chłop, dba o Twoje dobre samopoczucie...wie co Ci chodzi po głowie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 19:51, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


U mnie róże Luiski mają małe pączusie...wczoraj pryskałam na mszyce profilaktycznie, bo jedna pnąca, którą mam od trzech sezonów załapała skoczka
....a Twój eMuś to dobry Chłop, dba o Twoje dobre samopoczucie...wie co Ci chodzi po głowie

Też w sobotę confidorem pryskałam róże, część starych już oblezionych mszycami była...
Eeee, no ....myślisz, że On tak to wszystko sam od siebie? Tylko o azalii białej powiedział, że kwitnie ładnie, resztę, żeby się dowiedzieć, to Go po ogrodzie z telefonem przy uchu zgoniłam

Acha, irysy bródkowe też zaczęły. Chciałam, żeby mi zdjęcie zrobił...nie ma czasu z aparatem latać i zdjęcia kfiotkom robić, KAFELKUJE
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 21:10, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wkleję zdjęcie Ani rzeszowskiej...jeszcze Jej zgody nie mam...najwyżej wywalę... kosaciec mieczolistny...kolor piękny i na moją między słupem się nada...

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 21:13, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dobrej nocy


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
boguslawa_ma... 21:18, 21 maj 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kasiu zglądam do ciebie i pozdrawiam widzę że masz czosnek a ja ci chciałam dac taki sam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
JulkAd 21:43, 21 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)

Też w sobotę confidorem pryskałam róże, część starych już oblezionych mszycami była...
Eeee, no ....myślisz, że On tak to wszystko sam od siebie? Tylko o azalii białej powiedział, że kwitnie ładnie, resztę, żeby się dowiedzieć, to Go po ogrodzie z telefonem przy uchu zgoniłam

Acha, irysy bródkowe też zaczęły. Chciałam, żeby mi zdjęcie zrobił...nie ma czasu z aparatem latać i zdjęcia kfiotkom robić, KAFELKUJE


Mój też nie ma czasu na pierdoły, ale jak dzisaj kumpel przyszedł i zacżął podziwiać to M w oczach urósł:0, chociaż z Niego i tak duże Chłopisko (mówi, że jest dobrze zbudowany)......ale swojego musisz pochwalić wszak po ogrodzie z komórką to nie każdy chce ganiać i relację zdawać....o widzisz, a mnie też płytki czekają do położenia....dobrej nocy Kasiu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies