Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

Kindzia 14:51, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Celina napisał(a)


Irenko to różowe to piwonia

Celinko, Irenka pisze o swoim orliku, u Niej się o nazwę pytałam Tylko nie postawiła przecinka i tak Ci się przeczytało razem
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:56, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
grazyna napisał(a)
Kasiu Fajnie, że masz nowy wątek (cały przeczytałam) - piknie wsio
Rh chorowite już obcięłaś ? Czymś popryskałaś ? Pamiętasz, miałam Cię dopytać o sklep z różami w Pszczynie - znasz już adres ? jakieś namiary ?



Grażynko, w sobotę ciachłam jedną gałązkę, a wczoraj prosiłam eMa żeby ciachnął wszystkie chore...On tam na miejscu jest, schody do domu kafelkuje
Miałam Karate Zeon i tym prysłam, podlałam jeszcze Previcurem...

Teraz Ci nie wytłumaczę gdzie to jest...w piątek jadę do eMa, pod Jego dyktando Ci dokładnie napiszę
Nie chcesz z rosarium.pl ? Piękne sadzonki mi przysłali. I wybierzesz sobie odmianę przez neta...

Postaram się nie zapomnieć o tej instrukcji dla Ciebie. Gdybym jednak w piątek Ci nie napisała, to przypomnij mi w sobotę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
grazyna 15:11, 21 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Kasiu - z rosarium to ja mam już róże, ale chciałam inne odmiany, których oni nie mają. Spokojnie z adresem, w tym roku kupować nie będę zapewne. Ale w przyszłym kto wie ?
A w ogóle u mnie za dobrze chyba różom nie jest
Dwa domy dalej u syna sadziłam w tym samym czasie co u siebie, rosną bujnie i pięknie - ja tylko marzę o takich
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
gierczusia 17:28, 21 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dziewczyny ... 8 czerwca potwierdzony , godz 11.00 ... Piszcie info na priv ile osób i kto ,plizzz ,żeby krzeseł dla nikogo nie zabrakło
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 17:41, 21 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kasiu uśmiech zostawiam i wrócę za kilka chwil
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 18:19, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
grazyna napisał(a)
Kasiu - z rosarium to ja mam już róże, ale chciałam inne odmiany, których oni nie mają. Spokojnie z adresem, w tym roku kupować nie będę zapewne. Ale w przyszłym kto wie ?
A w ogóle u mnie za dobrze chyba różom nie jest
Dwa domy dalej u syna sadziłam w tym samym czasie co u siebie, rosną bujnie i pięknie - ja tylko marzę o takich

Widziałam przecież Twoje róże...piękne są
Znalazłam w telefonie nr tel. do róż, możesz zadzwonić i zapytać czy mają taką odmianę jakiej potrzebujesz. Mam nadzieję, że się nie zmienił. 793 626 655. Oni Ci podadzą dokładny adres przecież. Jeżeli będziesz chciała jednak te wskazówki dojazdu, napisz mi
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:21, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
gierczusia napisał(a)
Dziewczyny ... 8 czerwca potwierdzony , godz 11.00 ... Piszcie info na priv ile osób i kto ,plizzz ,żeby krzeseł dla nikogo nie zabrakło

Mówisz i masz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:22, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)
Kasiu uśmiech zostawiam i wrócę za kilka chwil


No !!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 18:32, 21 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No i jestem...róże wrzuciłam, ale rabata nieskończona jeszcze....bukszpany się ukorzeniają, a nóż widelec cosik z nich będzie?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 18:39, 21 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)
No i jestem...róże wrzuciłam, ale rabata nieskończona jeszcze....bukszpany się ukorzeniają, a nóż widelec cosik z nich będzie?

Widziałam wszystko...Julcia mistrzostwo świata odwaliłaś...zatkało mnie. Pięknie masz! Ale się długo ukrywałaś z tymi cudami

SUPEROWO!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies