Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

JulkAd 21:44, 21 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Wkleję zdjęcie Ani rzeszowskiej...jeszcze Jej zgody nie mam...najwyżej wywalę... kosaciec mieczolistny...kolor piękny i na moją między słupem się nada...



nom, jak najbardziej
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mala_Mi 23:25, 21 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bierz foty ile chcesz Jutro mojego przegonie z aparatem... to zrobi foto jakie to mam wielkie... Jak przyjedziesz to ci dam sadzonki, ale już nie wysyłam, bo mi się nie chce ,..

Gdybym w robocie nie miała takich tyłów przyjechałabym na te wasze spotkanie,a tak pupa blada.. Teraz jest dopiero meksyk... dziś się już zwalniałam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 06:42, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)
Kasiu zglądam do ciebie i pozdrawiam widzę że masz czosnek a ja ci chciałam dac taki sam

Bogusiu, już Ci napisałam u Ciebie...ja takich czosnków potrzebuję pół wora... Nic się nie zmarnuje
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 06:46, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


Mój też nie ma czasu na pierdoły, ale jak dzisaj kumpel przyszedł i zacżął podziwiać to M w oczach urósł:0, chociaż z Niego i tak duże Chłopisko (mówi, że jest dobrze zbudowany)......ale swojego musisz pochwalić wszak po ogrodzie z komórką to nie każdy chce ganiać i relację zdawać....o widzisz, a mnie też płytki czekają do położenia....dobrej nocy Kasiu

Dobrze, pochwalę Go
U nas to już na szczęście ostatnie do położenia...i dobrze, że eMuś sam kładzie, kasiorek na zieleninę zostaje

Ostatnio w kurę się zmieniam ... jak ciemno spać, jak świta wstać A jeszcze nie tak dawno temu o północy nie byłam śpiąca...cóż, starość nie radość
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 06:47, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


nom, jak najbardziej


Ładniste, nie???
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 06:52, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
asc napisał(a)
Bierz foty ile chcesz Jutro mojego przegonie z aparatem... to zrobi foto jakie to mam wielkie... Jak przyjedziesz to ci dam sadzonki, ale już nie wysyłam, bo mi się nie chce ,..

Gdybym w robocie nie miała takich tyłów przyjechałabym na te wasze spotkanie,a tak pupa blada.. Teraz jest dopiero meksyk... dziś się już zwalniałam


Dzięki Nieraz mam chęć podkraść Ci jakieś zdjęcie z podpisem, bo potem nie pamiętam, u kogo coś miałam zapamiętać...
W ogóle mi do głowy nie przyszło, że mogłabym przyjechać...świat drogi od nas...każdą wolną chwilę w ogrodzie spędzam, wiesz, że rzadko tam jestem...
Nawet tak nie mów, już mi żal, że mogłabyś przyjechać i nic z tego...

Wszystko się ułoży Aniu, jeszcze trochę, zobaczysz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
boguslawa_ma... 07:34, 22 maj 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kindzia napisał(a)

Bogusiu, już Ci napisałam u Ciebie...ja takich czosnków potrzebuję pół wora... Nic się nie zmarnuje

Tak to co innego pewnie że ci dam 20 szt.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Kindzia 08:26, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)

Tak to co innego pewnie że ci dam 20 szt.

Bardzo się cieszę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
grazyna 09:22, 22 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Telefon zapisałam sobie, dzięki dobra kobieto


____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Kindzia 09:28, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
grazyna napisał(a)
Telefon zapisałam sobie, dzięki dobra kobieto




Polecam się
U Kapiasów będziesz Grażynko?

Dziękuję za piękne zdjęcie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies