Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

bdan 11:47, 18 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Kaśiu poślij do mnie również adres proszę, jak szkółka polecana.
lojalna_ 12:27, 18 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mala_Mi napisał(a)
Ależ kawaler już dorośleje...

Kindzia.. podaj mi nazwę tej szkółki wysyłkowej z jeżówkami i bylinami co polecałaś.. daj mi na PW. Sława ciąży, telefony dzwonią z pytaniami... czasu na forum nie mam.. ludziska myślą, że mam szkółkę bylinową.. będę odsyłać do wysyłkowej .. bo ja nie mam na sprzedaż jeżówek.. a ludzie muszą mieć takie jeżówki jak ja i już

Ale sie porobiło.... ja chce już na stare tory wrócić..



Mocne ...takich reakcji sie nie spodziewałam ale co dziwota kazdy chce miec tak pieknie jak Ty


Zas stres zas stres..... kiedy sie u Ciebie uspokoi

Zes tez o tym wczesniej nie pomyslala i nie reklamowała czegos na czym teraz bys fortune zarobiła hihihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kindzia 17:26, 18 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
bdan napisał(a)
Kaśiu poślij do mnie również adres proszę, jak szkółka polecana.

A proszę bardzo Zamawiałam u nich 3x razy, byłam również osobiście. Bardzo mili ludzie, doradzają, piękne sadzonki. Na priva Ci napiszę.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:28, 18 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lojalna_ napisał(a)



Mocne ...takich reakcji sie nie spodziewałam ale co dziwota kazdy chce miec tak pieknie jak Ty


Zas stres zas stres..... kiedy sie u Ciebie uspokoi

Zes tez o tym wczesniej nie pomyslala i nie reklamowała czegos na czym teraz bys fortune zarobiła hihihihi

Ania jest bardzo życzliwą osobą, szczerą i prostolinijną...ludzie do niej lgną. A jeszcze teraz, jak całemu światu swoje królestwo piękne pokazała...szybko spokoju mieć nie będzie.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
monteverde 23:07, 18 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kindzia napisał(a)
Moja zarośnięta skarpa mi żyć nie dawała i wyplewiłam Mam z głowy, przynajmniej w marcu nie będę oglądać chwastów na niej. Zmarzłam jak pies przy tym plewieniu...i znalazłam krokusy i śnieżyce wylazłe...

Sasanki kwitną...



Kindziu różyczki i gailardia śliczne, ale niesamowite, że sasanki Tobie już kwitną a Twoja psiuna docelowo to jak duża urośnie? pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Agania 11:26, 19 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Figo dorośleje i w sróża zaczyna się bawić, za chcwilkę to ,będzie prawdziwy stróż bohater, jesień kolorowa u Ciebie, różami nasyciłam oczy i sasanki pomyliły porę roku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 12:52, 19 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

szybko spokoju mieć nie będzie.


wypluj te słowa mi i to raz dwa...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 19:57, 19 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
monteverde napisał(a)

Kindziu różyczki i gailardia śliczne, ale niesamowite, że sasanki Tobie już kwitną a Twoja psiuna docelowo to jak duża urośnie? pozdrówka


Róże cieszą jeszcze, gailardie mam pierwszy rok i nawet nie wiedziałam, że są takie wytrwałe, a sasanki też mnie zaskoczyły...

To średni pies, ma mieć docelowo 50 cm.

Miło, że zajrzałaś do mnie Aniu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:08, 19 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)
Figo dorośleje i w sróża zaczyna się bawić, za chcwilkę to ,będzie prawdziwy stróż bohater, jesień kolorowa u Ciebie, różami nasyciłam oczy i sasanki pomyliły porę roku


Z Figiem to jest ciekawa sprawa...w Pszczynie jest bardzo terytorialny, szczeka nawet jeżeli ktoś wejdzie na drogę, w Zabrzu jest cicho, praktycznie nie szczeka w domu, wie, że to mieszkanie w bloku i ma być cicho???

Bohaterem moim to będzie wtedy, jak zawsze będzie pamiętał, że po rabatach nie wolno biegać Uczę go, ale zapomina się

Typowo jesiennych kolorów u mnie mało, ale się nauczę

Sasanki kwitną trzeci raz w tym roku...starają się
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:09, 19 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mala_Mi napisał(a)


wypluj te słowa mi i to raz dwa...



Ania...wiesz, że Ci życzę jak najlepiej...ja tylko stwierdziłam fakt
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies