Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Leśne Wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Leśne Wzgórze

Mathildis 20:54, 28 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Jag_58 napisał(a)
Piękna ta magnolia ,rozszyfrowałaś nazwę ?mam 2 magnolie,ale muszę sobie taką żółtą kupić , jest cudna

Nie na razie się nie udało... chociaż skłaniam się do Elisabeth...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 20:55, 28 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Bogdzia napisał(a)
Zachwycam sie wiewiórami i ogrodem , cudnie masz, miło popatrzec na te zdjecia. Pozdrawiam serdecznie.


Wiewióry są boskie, uwielbiam patrzeć z jaką lekkością śmigają po czubkach sosen...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Jag_58 20:59, 28 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Dzisiaj widziałam w ogrodniczym magnolię Yellow River ,ale cena 385 zł muszę poszukać mniejszego egzemplarza :
____________________
Jagoda
Mathildis 21:00, 28 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Mala_Mi napisał(a)
Matylda.. wszystko nadrobione .. i pisane i obrazkowe.. pazurki wiewiórek jak igiełki
Na składance każda wiewiórka inna.. różnią sie umaszczeniem..
Czerwień rodków aż daje po oczach
A zebrinusa nie musiałaś tak rozpieszczać.. i trzeba było go podzielić.. u mnie wyleciał bo miał śmiałość rosnąć 2 razy wyższy niż w opisie, a takie wysokie to ja mam
Magnolie znam które mam.. i nie jest to Yeloww ... ale co za różnica jest po prostu śliczna..


Zebrinus musi być piękny i u mnie niech się buja w górę jak chce im wyższy tym lepszy... sosen chyba nie przerośnie???
dzięki za wizytę
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 21:01, 28 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
admete napisał(a)
Nadrobiłam .
Oj cudnie tam masz w tym lasku
Wiewióra jest czaderska i juz naprawdę udomowiona

Śliczne paprocie!!!!!

No i rymowanki powalają

Buziaki


Aga zapraszam do mnie częściej, cieszę się że wiewióra ma takie powodzenie...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 21:03, 28 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Małgosiu Iwonko cieszę się, że magnolia się podoba i zdradzę Wam sekret mnie też urzekła
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
akanta 21:06, 28 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Mathildis napisał(a)




prawda że zdjęcia lepsze jak słoneczko świeci???


Piekne drzewa moje klimaty i wszystko co na nich i pod nimi ,zaglądam tu cichaczem aby nie spłoszyć tej wiewióry.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Mathildis 21:09, 28 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Gierczusiu dzięki za namiary do mini ogródków...
Wiewióra naprawdę urozmaica nam pobyt w ogrodzie, taki fajny dodatek do wszystkich roślinek

No fiesz ja niby cierpliwa jestem.... mogę poczekać... ale no przecież nie 5 lat.... ja chcę chociaż za rok widzieć jakieś efekty mojej pracy, no bo przecież nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak dobre wyniki...

Na chwastowisko oczywiście jest plan.... zagospodarować chwastowisko ale co i jak to nawet jeszcze nie myślę, muszę zrobić przedogródek i dopieścić te rabaty które już są ... a to nie jest taka lekka sprawa....
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 21:11, 28 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Jag_58 napisał(a)
Dzisiaj widziałam w ogrodniczym magnolię Yellow River ,ale cena 385 zł muszę poszukać mniejszego egzemplarza :


Ło matko... moja troszkę krzywa jest, ale kosztowała 90 zł a ten krzywy konar myślę, że później będzie miał swój urok... bo właściwie wolę takie właśnie troszkę, nie wiem czy to odpowiednie słowo - romantyczne.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Jag_58 21:13, 28 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Mathildis napisał(a)
Gierczusiu dzięki za namiary do mini ogródków...
Wiewióra naprawdę urozmaica nam pobyt w ogrodzie, taki fajny dodatek do wszystkich roślinek

No fiesz ja niby cierpliwa jestem.... mogę poczekać... ale no przecież nie 5 lat.... ja chcę chociaż za rok widzieć jakieś efekty mojej pracy, no bo przecież nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak dobre wyniki...

Na chwastowisko oczywiście jest plan.... zagospodarować chwastowisko ale co i jak to nawet jeszcze nie myślę, muszę zrobić przedogródek i dopieścić te rabaty które już są ... a to nie jest taka lekka sprawa....

Matylda ,ale rh tak szybko niestety nie rosną stąd te 5 latek ale.................cierpliwa jesteś prawda???
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies