Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Leśne Wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Leśne Wzgórze

danuta_ 21:36, 10 cze 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Przecudnie! Też tak chcę! A może to ja będę zgapiać
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Mathildis 21:55, 10 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
danuta_ napisał(a)
Przecudnie! Też tak chcę! A może to ja będę zgapiać


To będzięmy nawzajem się wspierać. Z tego co wyczytałam wilekość ta sama, choć Ty masz już troszke dojrzalszy ogród
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 21:59, 10 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
GorAna napisał(a)
Witam
Rany jakie piękne wiewióreczki
Ogród ma wielki potencjał słuchaj Bogdzi, ona wie jak pielęgnować ogród przy lesie
Pozdrawiam


Rododendrowy ogród przeczytałam cz. I i cz.II od deski do deski.
Nie wiem jak Bogdzia to robi, że z jej ogrodu emanuje taki spokój.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
brysia 13:35, 14 cze 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Piękny masz ogród. Kolejny na Ogrodowisku ogród leśny. Będę często zaglądać, pokazuj dużo zdjęć, przede wszystkim nasadzenia pod drzewami i na skraju.
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
popcorn 13:42, 14 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ładnie u Ciebie, Matyldo, Aniu! I te wiewiórki! Wyzwanie, ale jak pięknie sobie radzicie!
pozdrawiam, będę zaglądać, Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:48, 16 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mathildis napisał(a)


Rododendrowy ogród przeczytałam cz. I i cz.II od deski do deski.
Nie wiem jak Bogdzia to robi, że z jej ogrodu emanuje taki spokój.


O matko , nie do wiary. Tyle stron???? Trzeba było obejrzec wizytówkę i nie męczyc sie dwoma tysiacami stron.Aniu ogród masz piękny , te drzewa dają mu wiele uroku. A co do klonów to Pszczelarnia chorowała na klon polny i nigdzie dostac nie mogła a Ty masz w nadmiarze .Taka ironia losu. a nie mieszkacie blisko???Muszę sprawdzic.Pozdrawiam serdecznie.

Z jakiego rejonu Polski jesteś bo nie znalazłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ola54 21:58, 16 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Wiewiórki...jak ja bym chciała mieć je u siebie. Nasadziliśmy leszczyny w nadziei , że przyjdzie a tymczasem wszystkie orzechy "wystukał" dzięciol.
Pięknie mieszkasz, wyobrażam sobie zapach w upalny dzień. Oglądałam podobną posiadłość ale ona była zrobiona na podobieństwo parku
Pięknie, będę śledziła
Mathildis 01:27, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Brysiu - postaram się
Karolinko dziękuję bardzo, początkowo to faktycznie było wyzwanie. Dziś jest już z górki.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 01:36, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Bogdzia napisał(a)


O matko , nie do wiary. Tyle stron???? Trzeba było obejrzec wizytówkę i nie męczyc sie dwoma tysiacami stron.Aniu ogród masz piękny , te drzewa dają mu wiele uroku. A co do klonów to Pszczelarnia chorowała na klon polny i nigdzie dostac nie mogła a Ty masz w nadmiarze .Taka ironia losu. a nie mieszkacie blisko???Muszę sprawdzic.Pozdrawiam serdecznie.

Z jakiego rejonu Polski jesteś bo nie znalazłam.


Bożenko to była sama przyjemność
Jest kilka ogrodów, które przeczytałam od deski do deski - między innymi szefowej. Dziś skończyłam "Działka prawie w Borach Tucholskich" a teraz na topie jest "Lecę w kulki" dla mnie ciekawy bo zupełnie różny od mojego. U Ciebie czytałam, a w kulkowie przeglądam tylko pismo obrazkowe, bo teren zupełnie inny i nie muszę wiedzieć jak tam zachowują się rośliny
Klony które zostały to już duże drzewa i nie nadają się do przesadzenia, a samosiejki są raczej systematycznie koszone w wolnej chwili poszukam może gdzieś w jakimś zakątku coś się znajdzie
Do Kłodzka mam jakieś 180 km, więc raczej blisko nie jest. Mieszkam w Wielkopolsce.

edit: Widzisz Bogdziu siedzę po nocach i szukam natchnienia
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 01:42, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Michalina napisał(a)
Wiewiórki...jak ja bym chciała mieć je u siebie. Nasadziliśmy leszczyny w nadziei , że przyjdzie a tymczasem wszystkie orzechy "wystukał" dzięciol.
Pięknie mieszkasz, wyobrażam sobie zapach w upalny dzień. Oglądałam podobną posiadłość ale ona była zrobiona na podobieństwo parku
Pięknie, będę śledziła

Ja posadziłam 2 leszczyny concorta i jeszcze nie zdążyłam spróbować jak smakują orzechy
Na jesień planuję posadzić orzech włoski - zobaczymy jak sobie poradzi w moim lesie i czy zasmakuje wiewiórkom, bo na razie dostają orzechy importowane od babci
Wiewiórki mają bardzo różnorodną dietę w tej chwili wędrują do sąsiadów na truskawki i czereśnie, wyjadają nasiona z szyszek a później podjadają żołędzie i tak jak wspominałyśmy z Bogdzią w jej wątku lubię też wybierać jaja z gniazd.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies