Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Leśne Wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Leśne Wzgórze

polinka 18:25, 17 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Aniu mam nadzieję, że Cię nie uraziłam ale nie mogłam się po prostu powstrzymać
Ja wiem, że z Ciebie dobra leśna dziewczynka i krzywdy ptaszkom nie zrobisz
A widoczki mam w swoim ogrodzie cudne i tak jak Kondziu napisał- dużo był dała za taką działkę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Ola54 18:33, 17 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Witaj, wkleiłam zdjęcia oliwnika u siebie. Nie wiem czemu nie kwitnie al może kiedyś....
zawitka 18:36, 17 cze 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
witaj fajnie patrzec jak powstaje lesna działka Coraz piękniej awawuuuury cudne Do mnieteż przychodzą mam objedzone szyszki i zawsze się dziwię zę są bo to przy blokowisku a jednak .Moje szyszki im smakują Pozdrawiam i życzę radochy w tworzeniu ogrodu.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 19:30, 17 cze 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Witaj fajnie patrzec jak powstaje lesna działka Coraz piękniej awawuuuury cudne Do mnieteż przychodzą mam objedzone szyszki i zawsze się dziwię zę są bo to przy blokowisku a jednak .Moje szyszki im smakują Pozdrawiam i życzę radochy w tworzeniu ogrodu.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Mathildis 19:33, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Kondzio napisał(a)
raczej nie zapraszać takich gości hi hi hi aha może korą podsypać to może mniej igły będzie widać hi hi hi


Kndziu to ja miałabym jeszcze z rabatek te igły wybierać? nie żartuj
Poszłam i specjalnie dla Ciebie zdjęcie zrobiłam:



Tak wygląda moja rabatka z bliska - w kwietniu zbierałam wierzchnią warstwę igieł tak, że było widać korę (przed zimą nie wybieram - roślinki zawsze trochę ochrony mają). Teraz kora widoczna jest tylko gdzie nie gdzie, ale raczej nie na tym zdjęciu
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Ola54 19:34, 17 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Ducha widzę przy choinkach !!!!
zawitka 19:35, 17 cze 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Przepraszam wisałm 2 razy to samo cóóóś naccisnęłam i poszł i usunąć nie mogę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Mathildis 19:40, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
polinka napisał(a)
Aniu mam nadzieję, że Cię nie uraziłam ale nie mogłam się po prostu powstrzymać
Ja wiem, że z Ciebie dobra leśna dziewczynka i krzywdy ptaszkom nie zrobisz
A widoczki mam w swoim ogrodzie cudne i tak jak Kondziu napisał- dużo był dała za taką działkę.


Obrażanie się to nie moja domena, troszkę podroczyć się chciałam
Goździki dla Ciebie za spostrzegawczość:



(Kondziu na drugim zdjęciu widać korę !!!)
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 20:06, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Michalina napisał(a)
Witaj, wkleiłam zdjęcia oliwnika u siebie. Nie wiem czemu nie kwitnie al może kiedyś....


Byłam, widziałam.

Swoją drogą nie miałam pojęcia że jest tyle odmian róż. Wszystkie pamiętasz czy masz jakąś ściągawkę
U kogoś podobają mi się wszystkie róże, u mnie widziałabym jedynie pnące lub krzaczaste. Prawdziwe królowe jakoś z lasem mi nie współgrają
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 20:09, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
zawitka napisał(a)
witaj fajnie patrzec jak powstaje lesna działka Coraz piękniej awawuuuury cudne Do mnieteż przychodzą mam objedzone szyszki i zawsze się dziwię zę są bo to przy blokowisku a jednak .Moje szyszki im smakują Pozdrawiam i życzę radochy w tworzeniu ogrodu.


Ty masz objedzone szyszki, a we mnie one tymi obgryzionymi szyszkami rzucają
Już 2 razy prawie im się udało.

Dubelki się zdarzają, nie ma za co przepraszać.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies