Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

jolusia 12:00, 12 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
victoriagos napisał(a)
...super pomysł z folią i kamieniami - moze masz wiecej zdjec, jak to było robione...interesuje mnie tez strumyk, a szczególnie jak sa poukładane kamienie...

Fotek z czasów budowy oczek nie mam ale tu już pokazywałam jak wyglądają oczka jak jeszcze roślinki były małe: http://www.ogrodowisko.pl/watek/3337-grzebyczkowe-zakatki?page=3
A tu relacja z budowy ścieżek: http://www.ogrodowisko.pl/watek/3337-grzebyczkowe-zakatki?page=4

Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
12:08, 12 wrz 2013
jolusia napisał(a)


Miewam czasem chwile zwątpienia zwłaszcza kiedy odwiedzam ogrody , w których w ciągu zaledwie kilku lat powstają cudne zakątki , są wielkie drzewa i ogromne rośliny... nasz przez wiele lat tworzony "metodą prób i błędów" , a do tego obsadzany maleńkimi roślinkami i wciąż przerabiany...

Pozdrawiam

I dlatego cieszy tym bardziej taki ogród,że powstał w ten sposób i przez to jest taki urokliwy,tajemniczy i zaskakujący..u nas też powstawał w taki sposób...metodą prób i błędów..
jolusia 13:23, 12 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Aniu mam kilka swoich metod i powiedzonek, które stosuję w życiu... "Metoda prób i błędów" pozwala na zdobycie wielu życiowych doświadczeń i uczy.A powiedzonko, które pozwala cieszyć się tym co się zrobi i osiągnie to..." jak się nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma"
Ale moim największym powiedzonkiem pasującym do wszystkiego jest tekst mojego sąsiada, który widząc jak tyram w ogrodzie zawsze mawiał ..."codziennie po godzince" sąsiadko... ale jaki jest efekt tej pracy... Jest to fajne życiowe motto , które stosuję w każdej dziedzinie swojego życia. Pomaga w każdej pracy i w chwilach zwątpienia.
Efekt metody "...codziennie po godzince..." świetnie pokazuje blog o moich pasjach...
http://grzebyczkowyswiat.blogspot.com/



Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 13:46, 12 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
A to już kilka jesiennych widoczków z mojego ogrodu:..:











...
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 13:47, 12 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250










Pozdrawiam Jola.
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Ola54 15:32, 12 wrz 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Jak ja lubię te Twoje Grzebyczkowe zakątki
23:31, 12 wrz 2013
Cudne te Wasze zakątki..
A Wasze motto warte zapamiętania.." codziennie po godzince"..nasze motto troszkę podobne.."małą łyżeczką a stale"..
Na blog na pewno zajrzę
Dobrej nocki
BarbaraM 12:48, 13 wrz 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Wpadłam do Ciebie za sprawą "śmiesznej przesyłki" i oderwać wzroku nie mogę od Twojego ogrodu.
Bardzo ładnie.
Wg.mnie Twój ogród zasługuje na pierwsze miejsce w swojej kategorii.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
ana_art 13:26, 13 wrz 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
no to niezła przygoda, moja przesyłka raczej nie była przeszukiwana przez psa
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 13:26, 13 wrz 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a zapomnialam dodać że jesienny ogród śliczny
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies