Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Milka 16:46, 13 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
i dobrze, wyjątkowe są
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
jolusia 16:57, 13 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
irena_milek Irenko dziękuję. To tarasik z ubiegłego roku...w tym przedobrzyłam z kurzakiem i moje tarasowe troszeczkę spaliło... odbijają ale są marniutkie...

A to jeszcze kilka fotek z ogrodu...












____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 17:01, 13 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
i jeszcze









pozdrawiam Jola.
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Ola54 17:29, 13 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Jak ja lubię te Twoje zakątki ścieżki wiją się jak strumyk



Milka 17:35, 13 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ciekawie prowadzisz kosodrzewinę, a jesli do mnie się zwracasz...wystarczy Irena
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
polinka 18:04, 13 sie 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Bajkowy ogród
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
weronika77 19:48, 13 sie 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Podoba mi się Twój ogród i doniczkowe też, właśnie prosto ze ścieżki konkursowej tu się skierowałam.
Taras żwirkowy fotogeniczny, ale czy wygodny i praktyczny...na bosaka się nie da. Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
ewsyg 22:24, 15 sie 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Pamietasz może nazwę tej hosty

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Joku 22:00, 17 sie 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Mam pytanie natury praktycznej. Zauważyłam że masz ścieżki wysypane różnej wielkości kamyczkami. Które się lepiej sprawdzają; drobne, czy większe? O tym że łamane się lepiej klinują wiem.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
jolusia 09:24, 18 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Michalina... malutki strumyczek też jest w naszym ogrodzie... tuż przed altanką, do której prowadzi mostek...właściwie to teraz strumyk mocno porósł pałkami wodnymi i jest słabo widoczny...

irena_milek napisał(a)
Ciekawie prowadzisz kosodrzewinę, a jesli do mnie się zwracasz...wystarczy Irena


Irenko odpowiadając na posty w swoim wątku staram się nie cytować całych wypowiedzi tylko kopiuję login osoby piszącej do mnie... piszę pogrubioną trzcionką, by było wiadomo do kogo się zwracam...stąd też taki oficjalny zwrot do Ciebie...

A co do kosodrzewiny...to mam małą ...rośnie pod wierzbą hacuro... i też ją kształtuję już kilka lat... ale myślę , że Tobie chodzi o tę dużą ...to jest sosna...

polinka... dziękuję...

weronika77 napisał(a)
...Taras żwirkowy fotogeniczny, ale czy wygodny i praktyczny...na bosaka się nie da. Pozdrawiam.


...ani na bosaka, ani w szpileczkach się nie da...hihihi...ale dla nas żwirowe ścieżki i żwirowy taras to było najtańsze, najszybsze i najprostsze rozwiązanie... tak więc sporo tych "naj..." mówi samo za siebie... A do tego w naszym mokrym i bagnistym ogrodzie jest to super praktyczne rozwiązanie... woda nie stoi na żwirku i spokojnie nawet po największej ulewie możemy spacerować suchą stopą w kapciuszkach po całym ogrodzie...

ewsyg... nieznam nazwy tej hosty...dostałam ją przed wielu laty pod nazwą "liście ozdobne"... ale to jakaś zwykła pospolita z host olbrzymich...

Joku napisał(a)
Mam pytanie natury praktycznej. Zauważyłam że masz ścieżki wysypane różnej wielkości kamyczkami. Które się lepiej sprawdzają; drobne, czy większe? ...


...drobne zdecydowanie lepsze...im grubsza warstwa kamieni tym lepiej. Na zbyt cieniutkiej warstwie częściej pojawiają się chwaściki...

Pozdrawiam Jola.
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies