Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

jolusia 15:22, 11 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Michalina ...niczego nie czyściłam z chwastów... równałam teren tam gdzie była taka konieczność... pod szmatą wszystko ginie, więc nie ma takiej potrzeby, żeby plewić...

Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Ola54 17:07, 11 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Jolu i o to chodzi mam plany i ta wiadomość jest idealna.
Buziaki
Kondzio 17:13, 11 sie 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
pięknie dziękuje że pokazujesz nam swój piękny ogród jestem pod wrażeniem pięknie masz chciałbym być tak odważny w planowaniu też mam plany ale nie umiem ich realizować może kiedyś znajdę kogoś kto pomoże mi to zrealizować
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 17:39, 11 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pięknie...a rozpław rośnie w jakimś koszu, czy w naturalnym zbiorniku??? Jest po prostu przecudny, moje takie słabiutkie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jolusia 20:11, 11 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Michalina napisał(a)
Jolu i o to chodzi mam plany i ta wiadomość jest idealna.
Buziaki


Kochana...moje ścieżynki powstawały w piorunującym tempie...mężuś znikał na 8-10 godzin ...wracał...a ty nowe dróżki w naszym ogrodzie...tak było hihihi ... polecam sposób ich tworzenia ...szybko , taniej i efektownie...

Pozdrawiam
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 20:13, 11 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Kondzio napisał(a)
... chciałbym być tak odważny w planowaniu też mam plany ale nie umiem ich realizować może kiedyś znajdę kogoś kto pomoże mi to zrealizować


Kondziu ja swój ogród tworzę już...naście lat...i uwierz wszystko jest robione metodą "prób i błędów"...przerabiane wiele, wiele razy...i wciąż nowe pomysły i sporo do zrobienia...hihihi...

Pozdrawiam i dziękuję
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 20:24, 11 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
asc napisał(a)
Pięknie...a rozpław rośnie w jakimś koszu, czy w naturalnym zbiorniku...


To oczko gdzie rośnie rozpław sercowaty jest z naturalnym dnem tzn. tylko brzegi oczka są wyścielone folią i obłożone kamieniami , a dno jest muliste i bez sztucznego uszczelniania... nasz ogród to wielkie bagno i mokradło...dlatego mamy 5 oczek...Tak prawdę mówiąc to z Mężusiem się dzisiaj zastanawiamy... ale chyba rozpław posadziliśmy w donicy i rozpław okazał się "okazały"... hihihi i tak sobie wyrósł, że dzisiaj zasłania połowę oczka. Mamy plana na przyszły weekend , by go podzielić...

Pozdrawiam Jola.
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
reni 20:35, 11 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
jolusia napisał(a)


To oczko gdzie rośnie rozpław sercowaty jest z naturalnym dnem tzn. tylko brzegi oczka są wyścielone folią i obłożone kamieniami , a dno jest muliste i bez sztucznego uszczelniania... nasz ogród to wielkie bagno i mokradło...dlatego mamy 5 oczek...Tak prawdę mówiąc to z Mężusiem się dzisiaj zastanawiamy... ale chyba rozpław posadziliśmy w donicy i rozpław okazał się "okazały"... hihihi i tak sobie wyrósł, że dzisiaj zasłania połowę oczka. Mamy plana na przyszły weekend , by go podzielić...

Pozdrawiam Jola.


Oj, ten rozpław też mnie zauroczył..jakbyś dzieliła i miała nadmiar to z chęcią przyjmę..pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
Milka 15:56, 12 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jolusia napisał(a)
irena_milek WItaj Irenko...miło, że mnie odwiedziłaś.Jeśli pytasz o zielone listki i fioletowe kwiatuszki... to rozpław sercowaty. To roślinka wodna rośnie u mnie w oczku w wodzie do kolan:






jest cudowna, jeśli będziesz coś rozdawać, stoję Jolu w kolejce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
jolusia 16:44, 13 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
reni , irena_milek ...chetnych na sadzonki sporo hihihi... i kolejka wciąż się wydłuża... ale jak tylko uda się pozyskać sadzonki dam znać...

Zapisałam się do konkursu na "Najpiękniejsze aranżacje w donicach na balkonie i tarasie'

Mój taras i doniczkowe:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3655-u-grzebyczka-na-tarasie

Pozdrawiam Jola.

____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies