Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Enya73 09:33, 18 sie 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Pospacerowałam sobie z poranną kawką w ręku po Twoim cudownym ogrodzie Jest absolutnie doskonały, taki naturalny, harmonijny. Gratuluję Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Ola54 09:49, 18 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Dziękuję za wyjaśnienie
Przespacerowałam się kolejny raz i chyba żałują [pomimo kłopotów jakie sprawia], że nie mam podmokłego terenu na tyle żebym mogła sobie zrobić naturalne oczko , że o kilku nie wspomnę.
Ale pewnie zrobię sztuczne
No i muszę się zorientować jak u nas z dostępnością żwirku, ngdy się tym nie interesowałam .
Wiosna będzie chyba bardzo pracowita
Dodam,że jestem fanką Twojego ogrodu
Joku 12:06, 19 sie 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
I ja dziękuję za informację odnośnie kamyczków. Właśnie czeka mnie zrobienie żwirowej ścieżki, więc twoje doświadczenia są dla mnie cenną wskazówką.
O tym że ogród przepiękny i bardzo mi się podobający już chyba pisałam wcześniej.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
grembosia 23:03, 19 sie 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Jolu, Twój ogród ciągle zachwyca swoją lekkością i naturalnością.
Dzięki za komentarz u mnie, było mi bardzo miło.
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
aguniada 23:04, 19 sie 2013


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Jolu, jako ogromna fanka Twojego ogrodu, z przyjemnością się w nim melduję... lecę na zwiady!
Pozdrawiam serdecznie,
A
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
15:59, 22 sie 2013
Jolu bardzo chętnie do Was wróciłam i znów od początku odbyłam spacer Każdy kącik u Was to majstersztyk przez duże M.Wpatrywałam się w każde zdjęcie i zastanawiałam się..że gdybym miała wybrać fragment ogrodu ,który jest naj,naj...miałabym nie lada dylemat.Piękny ogród,bardzo dopracowany,mnóstwo niesamowitych pomysłów.Ten ogród jest taki Wasz,jestem pełna podziwu i nie sposób go skopiować bo tego ot tak się nie da..
Zauważyłam kamasję pięknie rozrośniętą,u mnie pokazały się tylko szczypiorki,nie wiem dlaczego
Oczka pięknie wkomponowane i te duże i te małe,już czuję ile jaszczurek,żabek tam żyje,macie to wszystko na wyciągnięcie ręki
Metalowe żurawie...niesamowita dekoracja..
Hosty..powalają,widać jakie olbrzymy,porównanie Twojej dłoni
Przy schodach z podkładów zatrzymałam się na dłużej,pięknie współgrają z kamykami,obsadzonymi dookoła roślinami a rozchodnik ostry cudnie wygląda.Jak to jest,że u Was rośnie w takich zgrabnych kępkach a u mnie panoszył się wszędzie..i wcale takich zgrabnych kulek nie miałam...
Wiciokrzewy..o matko jakie okazy,spływające kaskadą kwiatów,moje dwa ostatnio wycięłam...oj chyba będę żałować.Jak o nie dbasz,że są w takiej kondycji?
Taras też jakże inny od wszystkich,wysypany żwirkiem i jakże pasujący do całości.
Ale rozpisałam się Jolu ale co zrobię... jestem zachwycona Waszym ogrodem i nie tylko ja.Tym bardziej podziwiam bo zrobiliście go od podstawi i to na takim trudnym terenie.
Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia
Zaznaczam wątek jeszcze raz bo ostatnio wszystko uciekło...
victoriagos 21:14, 23 sie 2013

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
jak dobrze że tu trafiłam
ogród super, rosliny cudo

własnie porpawiamy trawnik, mamy teren gdzie woda stoi,
super pomysł z folią i kamieniami - moze masz wiecej zdjec, jak to było robione
interesuje mnie tez strumyk, a szczególnie jak sa poukładane kamienie, jestem w trakcie budowy swojego strumienia i ciągle niepasuje wyglad kamieni
____________________
Siejsko czarodziejsko
mroovka 21:35, 23 sie 2013

Dołączył: 08 lip 2013
Posty: 70
Ach... Prześliczny ogród, ale i same zdjęcia piekne - pozdrawiam
____________________
Ogródek Oli... :)
Enya73 21:37, 23 sie 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Zagłosowałam na Twoje kompozycje Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
akanta 22:14, 23 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Pięknie Jolu w deszczu i słońcu.Urokliwe odsłony ,podczas przemieszczania się.Nastrojowe altany -cudnie porośnięte.Hosty wiadomo -szał ! Ale jak ty te wszystkie listeczki zbierasz z kamyczków ,to podziwiam szczerze bo takie czyściutkie.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies