Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

anax 22:54, 06 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Witaj żurakwomaniaku ale tęczowo w twoim ogrodzie myślę , że niedługo zgłoszę się po poradę w sprawie moich limek Pozdrawiam
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
barbara_kraj... 23:23, 06 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Łukaszu, wstawiłam u siebie dwie odmiany żurawek bez nazw. Może Tobie uda się je rozpoznać? Str. 666
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Luki 21:46, 07 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
anax napisał(a)
Witaj żurakwomaniaku ale tęczowo w twoim ogrodzie myślę , że niedługo zgłoszę się po poradę w sprawie moich limek Pozdrawiam


Zawsze z miłą checią odpowiem na pytania
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:51, 07 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No i liliowe szaleństwo się zaczęło



A 3 lata temu były to 4 marne cebulki

Exotic Treasure pierwszy kwiat nie rozbił się do końca, ale i tak dla mnie cudo.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bogdzia 22:16, 07 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Lilie i liliowiec. cudne , Takiego liliowca cudnego jeszcze nie widziałam ale lilie w tej ilości robią również niesamowite wrazenie. Masz racje ze tu mozna do woli z ludzmi pogadac o roślinkach co w realu i innym środowisku jest dosc trudne.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 22:22, 07 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Łukasz wpadłam na liliowe szaleństwo pooglądać no ładniutkie u mnie też jest teraz szał codziennie coś nowego zakwita i liliowce powtarzają co do jednorocznych kompozycji zaglądaj do naszej Danusi pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zuza12 08:29, 08 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Luki napisał(a)
No i liliowe szaleństwo się zaczęło


Exotic Treasure pierwszy kwiat nie rozbił się do końca, ale i tak dla mnie cudo.


To prawdziwe szleństwo. A te wyjątkowo mi się podobają.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Luki 21:45, 11 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bogdzia napisał(a)
Lilie i liliowiec. cudne , Takiego liliowca cudnego jeszcze nie widziałam ale lilie w tej ilości robią również niesamowite wrazenie. Masz racje ze tu mozna do woli z ludzmi pogadac o roślinkach co w realu i innym środowisku jest dosc trudne.Pozdrawiam serdecznie.


Kwiaty bardzo dziękują Z tego liliowca zrezygnowałem składając zamówienie w zeszłym roku, ale dostałem go w gratisie i bardzo mnie to cieszy bo ma piękne kolory.
Chciałbym mieć więcej takich plam lili, ale niestety nie na moim małym terenie i chęci posiadania wieeeelu odmian
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:47, 11 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
monteverde napisał(a)
Łukasz wpadłam na liliowe szaleństwo pooglądać no ładniutkie u mnie też jest teraz szał codziennie coś nowego zakwita i liliowce powtarzają co do jednorocznych kompozycji zaglądaj do naszej Danusi pozdrawiam


Już myślałem, że zaczęło się na dobre, ale liliowce postanowiły troszke zwolnić i musze czekać
Już znalazłem kilka ciekawych kompozycji u Danusi. W przyszłym roku trzeba zrobić kilka, ale porządnych kompozycji, a nie jak teraz pełno byle czego
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:48, 11 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
zuza12 napisał(a)


To prawdziwe szleństwo. A te wyjątkowo mi się podobają.
Pozdrawiam


Mnie rózwnież zachwyciły, kwitną pierwszy raz
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies