Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

gierczusia 22:57, 30 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Łukasz .. Witam , wpadam się tylko na momencik przyywitać .. Kalety są niedaleko ...

Piękne fotki .. Żurawki koffam miłością bezwzględną
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Luki 13:44, 01 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witaj Elu bardzo mi miło.
Jak nie lubić tych małych kolorowych krzaczków
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Lukas 21:43, 01 lip 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Zaglądam z rewizyta
Żurawki piękne, jakie kolory
O liliach nie wiem co napisać, tyle odmian...i wszystkie takie ładne
Pozdrawiam
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
bacha2224 01:03, 04 lip 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Łukasz,kłaniam się nisko,ale dowiedziałam się tu mądrych rzeczy ,wstyd mi się przyznać ale ja znam 4 żurawki
czerwona
żółta
zielona
marmolada
az się zaczerwieniłam,ale te cztery mam w ogrodzie.pozdrawiam jesteś niesamowity.
____________________
Lawendowy kredens
monteverde 02:09, 04 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Łukasz, przeczytałam, no właściwie obejrzałam Twój ogród , bo słowo pisane to w większości same pochwały do których też się dołączam i jak zobaczyłam żurawki sama do siebie zaczęłam się śmiać jak pomyślałam o Ewelince to też kolekcjonerka żurawek, też mam kilka ale raczej na podsadzanie niż kolekcję rojniki masz piękne no i widziałam lilie i liliowce, też mam troszeczkę, a w ogóle ogród bardzo gustownie urządzony będę wpadała, bo mi sie u Ciebie spodobało czy swoje o kolorowych liściach żurawki dokarmiasz nawozem do pelargonii? a zielone azofoską? bardzo to lubią a czy Snow Storm na jesieni pokazuje w liściach odcienie fioletu i różu? na przywitanie lilia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Luki 13:20, 04 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dzięki Łuaksz Już wkrótce będzie u mnie wysyp lili i liliowców. Mam nadzieje, że będzie się podobać.

Basiu ogromnie dziękuje za tak przmiełe słowa, aż mi głupio. Na żurawki zawsze przyjdzie czas Nie trzeba przecież mieć masy odmian żeby bylo pięknie. Jeszcze raz bardzo dziękuje.

Aniu bardzo dziękujeza pochwały, bardzo się ciesze, że podaoba Ci się u mnie.
Nie wpadłbym na podlewanie żurawek nawozem do pelargonii. Owszem azofoską dokarmiałem, ale z tym drugim nawożeniem musze spróbowac
Snow Storm jest niezmmienna przez cały sezon, cały czas ma zielone nakrapiane liście, no jest piękna
Za lilie bardzoo dziękuje. Takie chyba jeszcze nie mam

Nie wiecie jak się ciesze, że ktoś docenia moją pasje i tak bardzo to chwali. Wsród ostatnich częstych porażek w codzienności czuję się podniesiony na duchu. Tym bardziej, że nikt z mojego otoczenia tego nie docenia, a tym bardziej wśród znajomych widze tylko głupie uśmieszki. Nie ma z kim porozmawiać na tematy ogrodnicze. Bardzo się ciesze, że tutaj trafiłem

Teraz uciekam zrobić zdjęcia bo lilie zaczynają kwitnąć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 18:16, 04 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Pierwszy liliowiec Mildred Mitchell


I kolejne lilie


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:12, 04 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Zrobiłem taki koszyczek, ale nie do końca mnie przekonuje.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
monteverde 22:04, 04 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Hej Łukasz, no teraz widzisz, że jesteś wśród swoich te wszystkie lilie mam, a co do koszyczka to może zmień kolor pelargonii może taki? albo taki?

pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Luki 10:40, 06 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Pierwsza w pełni wolna sobota, chciałem cały dzień popracować w ogrodzie i doprowadzić wszystko do porządku.
I co!! Od rana leje i nie ma zamiaru przestać. Jedyne co mnie pociesza, że nie musiałem podlewać, ale to mały plus na tle niezrealizowanych planów dzisiaj.

Aniu u mnie jednorocznymi zajmuje się mama i niestety robi to zawsze tak żeby tylko było. I z roku na rok coraz gorzej. Trzeba rozpocząć porządną edukacje siebie jak i mamy bo w kompozycjach w donicach nie mam wprawy
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies