Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Welka 22:37, 16 lip 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Luki napisał(a)
Kira Oak Forest



Luki, moja Kira Oak Forest wygląda tak samo, myślałam że przysłano mi pomyloną odmianę, pamiętam, że jak zamawiałam liście miała inne, teraz wpisując w grafikę google jej zdjęcia różnią się od tego co mamy - sprawdź np na plantsgalery, liście dużo ciemniejsze, zdjęcia ze strony Igi też z ciemnymi listkami (zresztą moja jest od niej). Ona aż tak się później wybarwi?
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Luki 23:07, 16 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No własnie sprawdzałęm i afktycznie troszke się różni nawet nie zwróciłem na to uwage.
Raczej wszystko wskazuje na to, że jednak się wybarwi poźniej na inny kolor bo mam tą żurawke od innego sprzedawcy. Myśle, że na jesień będzie ciemniała.
Osobiście to mi ten kolorek bardzo odpowiada i nawet bardziej podoba od tego , który był na zdjeciu podczas zamawiania
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:09, 16 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Topola napisał(a)
Cześć,
wpadam z rewizytą. No "chłopie" świetnie u Ciebie. Nie będę oryginalny, ale kolekcja i zestawienia kolorystyczne żurawek są po prostu "git". Będę wpadał systematycznie, bo jest co podpatrywać.
Pozdrawiam.


Bardzo dziękuje
Powoli przesiąkam ogrosowiskiem i kto wie może niedługo będą u mnie rewolucyjne zmiany na rabatach
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
barbara_kraj... 23:18, 16 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Luki napisał(a)


Powoli przesiąkam ogrodowiskiem i kto wie może niedługo będą u mnie rewolucyjne zmiany na rabatach

Nie wątpię, tu wszyscy tym zarażeni
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Welka 23:19, 16 lip 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Luki napisał(a)
No własnie sprawdzałęm i afktycznie troszke się różni nawet nie zwróciłem na to uwage.
Raczej wszystko wskazuje na to, że jednak się wybarwi poźniej na inny kolor bo mam tą żurawke od innego sprzedawcy. Myśle, że na jesień będzie ciemniała.
Osobiście to mi ten kolorek bardzo odpowiada i nawet bardziej podoba od tego , który był na zdjeciu podczas zamawiania


Według mnie ten też jest ładniejszy, ale coś mi w zamówieniu nie grało, zaczęłam sprawdzać i wtedy się okazało, że na zdjęciach wygląda inaczej. Oby aż tak bardzo się nie zmieniła, pamiętaj jesienią żeby ją obserwować i wrzucaj jak coś zdjęcia - będziemy porównywać
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Luki 23:43, 16 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Oczywiście obserwacja nowych żurawek to podstawa.

Już myślałem, że jeszcze kilka drobnostek i nie będę specjalnie nic zmieniał na rabatach.
Teraz zdałem sobie sprawe, że panuje u mnie delikatnie mówiąc chaos i trzeba go troszke ogarnąć.

Bardzo spodobały mi się proste krawędzie rabat i ntensywnie myśle nad tym czy zmieniać moje fale na linie proste z załamaniami ?? Nie wiem czy będę miał jednak siły tak poprostu zniszczyć prace, która kiedyś zajęła mi całe wakacje.

Jutro przedstawie jak powstawały moje rabaty bo znalazłem zdjęcia.
Tak na początek: miejsce gdzie znajduje się żurawkowa fala 3 lata temu

Niestety tutaj trawnik wygląda jeszcze znośnie o ile można to tak nazwać. Obecnie w miejscu braków w trawniku są ogromne koleiny od samochodów i do momentu zrobienia kazalizacji i później podjazdu nie znikną
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:49, 18 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
To metamorfoza na szybko
Rok 2010 obraz nędzy i rozpaczy...

Rok 2010 lato i powtórka z rozrywki


Stan na dzień dzisiejszy. Widok daje mi mnóstwo radości

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:55, 18 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W końcu liliowce dały popalić

Jak dla mnie gwiazda dnia dzisiejszego
Noonday Dreams z 30 razy go dzisiaj oglądałem

Lori Goldstone

Divine Comedy

Mildred Mitcheal

Canadian Border Patrol
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Marta7 21:57, 18 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Łukasz no pięknie u Ciebie! Zapewnie też jak otworzysz okno masz cudne liliowe zapachy.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:59, 18 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ależ ten pierwszy liliowiec jest piękny-zapisuję-będę go szukać.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies