Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sosnowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Sosnowo

danuta_ 13:29, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Oj, znowu dawno mnie nie było - wątek z mojej winy powoli zamiera (poprawię się , a w ogrodzie wszystko juz dawno wybudziło się ze snu. Choc czasu coraz mniej staram sie jakoś zapanować nad tym co juz rośnie i oczywiście ciągle przymierzam się do zmian i powolutku realizuję jakieś nowe pomysły. Pozdrawiam serdecznie odwiedzjących i zapraszam na krótki spacerek.







____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
danuta_ 13:40, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Hosty świetnie radzą sobie pod sosnami



rh również


berbersy tiny golg - złoci się we wrzosowisku


hosta - czeka na posadzenie ( z czerwoną żurawką ciekawie się komponuje)
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
rozajerycha 13:43, 18 maj 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Danusiu może i wątek zaniedbujesz,ale pamięć o Tobie nie ginie )))))))))
Pamiętasz roślinkę jaką dałaś mi w Rzeszowie ? Nie mam już rabat,ale jak już pisałam na swoim wątku rosliny oddałam w dobre ręce.Twoje"niezapominajki widzę codziennie na działce po sąsiedzku i nie pozwalają mi zapomnieć Kobiety z Sosnowa
Piękne zdjęcia wrzuciłaś i mam nadziję,że to początek galerii majowo-sezonowej
Ściskam Dana
martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
zbigniew_gazda 13:49, 18 maj 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Aby mnie nikt więcej nie wyprzedził to też się Danusiu melduję. Jasne że o Tobie pamiętamy i miło wspominamy. Nic się nie zmieniło i wszystko piękne. Czekam na więcej fotek bo każdy zakątek śliczny.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
danuta_ 13:59, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Miło mi Martuś, że pamiętasz (i mnie i roślinki i sosnowo - " niezapominajki" niech sie darzą na sąsiedzkiej działce. Szkoda, że nie ma juz kolorowych rabatek Martek
Również ściskam!
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
rozajerycha 14:10, 18 maj 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Róża jerycha gdzieś może kiedyś z wiatrem wyląduje na spragnionej koloru ziemi .
Danusiu tymczasem cieszę się,ze trafiłam na to forum bo mogę popatrzeć na dokonania innych .Nie wiem co bym zrobiła bez chwili spojrzenia na rośliny, ludzi ,których gdzieś miałam okazję spotkać.
Ściskam
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Madziarzeszow 19:33, 18 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Piękny i zadbany ogród , cieszy oczy niesamowicie Duże rośliny sprawiają , że ogród wygląda na ukończony , a u mnie wszystko małe i nie wiem czy kiedyś urosną
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
AgnieszkaW 19:38, 18 maj 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, wysmakowane kompozycje pokazujesz. Połączenie cisa "Wojtek' i derenia wariegata to zapamiętałam od zeszłego roku - piękne
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
alinak 19:44, 18 maj 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
jak tylko zobaczyłam w powiadomieniach SOSNOWO ...to od razu jestem bośmy Danuś razem jednocześnie prawie i jako jedne z pierwszych wątki zakładały ...zawsze ten ogród mnie czarował ....a wiosenne obrazy mmmm miodzio . buziak wielki dla ciebie
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
danuta_ 21:13, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Dzięki Zbyszku,
z fotkami się poprawię
zbigniew_gazda napisał(a)
Aby mnie nikt więcej nie wyprzedził to też się Danusiu melduję. Jasne że o Tobie pamiętamy i miło wspominamy. Nic się nie zmieniło i wszystko piękne. Czekam na więcej fotek bo każdy zakątek śliczny.
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies