Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sosnowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Sosnowo

danuta_ 21:16, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
rozajerycha napisał(a)
Róża jerycha gdzieś może kiedyś z wiatrem wyląduje na spragnionej koloru ziemi .
Danusiu tymczasem cieszę się,ze trafiłam na to forum bo mogę popatrzeć na dokonania innych .Nie wiem co bym zrobiła bez chwili spojrzenia na rośliny, ludzi ,których gdzieś miałam okazję spotkać.
Ściskam


Marto, na pewno znajdziesz jakiś choćby malutki kawałeczek ziemi i znowu będzie kolorowo
A tymczasem zapraszam w wolnej chwili do mnie - oj, te odległości... bo mozna by i kawkę wypić
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
reni 21:17, 18 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
danuta_ napisał(a)
Oj, znowu dawno mnie nie było - wątek z mojej winy powoli zamiera (poprawię się , a w ogrodzie wszystko juz dawno wybudziło się ze snu. Choc czasu coraz mniej staram sie jakoś zapanować nad tym co juz rośnie i oczywiście ciągle przymierzam się do zmian i powolutku realizuję jakieś nowe pomysły. Pozdrawiam serdecznie odwiedzjących i zapraszam na krótki spacerek.









Przepiękny widok..pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
danuta_ 21:21, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Madziarzeszow napisał(a)
Piękny i zadbany ogród , cieszy oczy niesamowicie Duże rośliny sprawiają , że ogród wygląda na ukończony , a u mnie wszystko małe i nie wiem czy kiedyś urosną

Witaj Madziu, aż się sama zdziwisz jak szybciutko roślinki urosną - dokumentuj wszystko na zdjęciach i zobaczysz za dwa lata jak podskoczyły.
A potem sekatory w dłoń
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
danuta_ 21:32, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
AgnieszkaW napisał(a)
Danusiu, wysmakowane kompozycje pokazujesz. Połączenie cisa "Wojtek' i derenia wariegata to zapamiętałam od zeszłego roku - piękne


Witaj Agnieszko, faktycznie cis z dereniem dobrze się połączył. Deren elegantissima jest białawy przez cały sezon, więc rozjasnia troszke ten zakatek.
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
danuta_ 21:37, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
alinak napisał(a)
jak tylko zobaczyłam w powiadomieniach SOSNOWO ...to od razu jestem bośmy Danuś razem jednocześnie prawie i jako jedne z pierwszych wątki zakładały ...zawsze ten ogród mnie czarował ....a wiosenne obrazy mmmm miodzio . buziak wielki dla ciebie


Dzieki Alinko za miłe słowa
Wprawdzie wątki prawie razem zakładałysmy, ale u mnie skromniutko ze stronicami - powoli się rozwijam
Pozdrówka
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
danuta_ 21:50, 18 maj 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Tawuła na pierwszym i drugim planie







____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Bogdzia 22:26, 18 maj 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękny masz ogród wiec dlaczego nie mozesz sie zdecydowac go pokazac..............wiadomo gdzie., komu.?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa 06:03, 19 maj 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Danusiu ja chcę więcej zdjęć!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
zbigniew_gazda 07:15, 19 maj 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Bożenko dobrze kombinujesz. Ogród Danusi zasługuje na pokazanie Światu. Jak najprędzej powinna sie nim zająć Maja.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
leon60 07:20, 19 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Przepięknie ! cieszę się, ze wróciłaś
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies