Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sosnowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Sosnowo

danuta_ 20:41, 29 cze 2015


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Witaj Jolu
Miło mi, że mnie jeszcze pamietasz - ja pierwszych ogrodowiczan też pamietam - pozdrownienia dla Ciebie
Tak, to miskant morning light - za niedługo zdminuje chyba całe wrzosowisko
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
leon60 20:52, 29 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
danuta_ napisał(a)



CUDNIE !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Bogdzia 20:56, 29 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjecia Danusiu , Twoj ogród zawsze sliczny więc i koziołek go docenia i odwiedza. Piękne zdjecie mu zrobilas.Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Karol99 21:01, 29 cze 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Prześlicznie!
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
danuta_ 21:04, 29 cze 2015


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Dziękuję Olu
Bożenko, i ja Cie serdecznie pozdrawiam ( krzyczałam do Ani do telefonu jak jechałyśmy do Vivy, że liliowce maja się dobrze - jutro się im z bliska przyjrzę).
Wiesz, że inspiracją do rh w moim ogrodzie byłaś Ty, więc uczeń goni mistrza A koziołek własnie koło różaneczników się kręci - wie co piękne
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Mathildis 21:11, 29 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Danusiu, zaglądałam tu wczoraj i zasmucona Twoją nieobecnością nic nie napisałam... cieszę się że choć na chwilę zajrzałaś do swojego wątku i wstawiłaś takie śliczne zdjęcia ... jest jakaś nadzieja na jeszcze?
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
monteverde 21:53, 29 cze 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
danuta_ napisał(a)
I na koniec ogrodowy gość, ktory bez zaproszenia odwiedza mnie codziennie
Z pozdrowieniami dla wszystkich pamiętających

jaki piękny koziołek nie robi zniszczeń? a Twój ogród jest prześliczny
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danuta_ 22:00, 29 cze 2015


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Witaj Aniu,
Koziołek i owszem zniszczenia robi - obryza z kory drzewka, pąki róż też mu bardzo smakują...niestety nic nie mogę zrobić... zadomowił się i już... Viva poradziła mi zostawianie włączonego radia na noc...tylko co na to sąsiedzi powiedzą?
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
anka_ 22:02, 29 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
danuta_ napisał(a)
I na koniec ogrodowy gość, ktory bez zaproszenia odwiedza mnie codziennie
Z pozdrowieniami dla wszystkich pamiętających

Cudowne zdjęcie.
Przyłączam się do pytania ani- nie robi ten gość szkód? A może masz jakiś patent na zabezpieczanie drzewek przed takim gościem?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Bogdzia 22:04, 29 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
danuta_ napisał(a)
Dziękuję Olu
Bożenko, i ja Cie serdecznie pozdrawiam ( krzyczałam do Ani do telefonu jak jechałyśmy do Vivy, że liliowce maja się dobrze - jutro się im z bliska przyjrzę).
Wiesz, że inspiracją do rh w moim ogrodzie byłaś Ty, więc uczeń goni mistrza A koziołek własnie koło różaneczników się kręci - wie co piękne


Napisz czy liliowce zakwitły , moje były pełne a oni mieli pojedyncze.Tobie inspiracji nie trzeba , Ty wiesz co robic by było pięknie. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies