Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Anita1978 22:04, 23 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Super!
____________________
ogródek Anity
Bogdzia 22:36, 23 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Robertop napisał(a)


Dziewczyny, już wróciłem i potwierdzam możliwość zabrania trzech osób


Robert to Anita i ja jedziemy z Tobą , pomyśl nad miejscem spotkania zeby było dla Ciebie wygodne , my sie dostosujemy choc Anitka z Piotrkowa to tak blizej Matki Polki jej pasuje ale nie wiemy gdzie Tobie. Trochę jeszcze czasu jest to pomyśl a ja jeszcze mam pytanie czy mogę zabrac liliowce do rozdania albo jakieś inne roślinki? Bardzo nowy Twój samochód? Nie pogniewam sie jesli sie nie zgodzisz , wal śmiało.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 22:38, 23 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja też się dostosuję
____________________
ogródek Anity
Robertop 00:46, 24 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Dziewczyny, super,że będziemy jechać razem. Mieszkam w centum Łodzi i mogę wszędzie podjechać. Ustalcie między sobą, bo dla mnie podjechanie nawet w dwa miejsca w Łodzi nie robi problemu.

Bogdziu, samochód jest z marca ale to nie muzeum i nie ma problemu z przewiezieniem roślin, tym bardziej, że to kombi dużo roślin zmieści się do niego
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Bogdzia 08:41, 24 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
O matko to całkiem nowiutki aż żal brac te rośliny ale zapakuję solidnie żeby nie zabrudziły samochodu w duże worki. Dzięki Robert. Mnie spod Centralu pasuje jeśli mieszkasz w śródmieściu ale poczekam na Anitkę bo najlepiej jak razem się gdzieś umówimy żebys nie jeździł po całej Łodzi.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 15:14, 24 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Może być pod Centralem, znajdę, tylko co to jest Central??? bo ja nie tutejsza...ale małżonek mnie powiedzie, nie ma problemu...
____________________
ogródek Anity
Debra 16:08, 24 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Kochani, jakże mnie cieszy ta Wasza postów Chociaż wrzesień to jednak jeszcze ponad mieisąc, a tu takie solidne ustalenia. Znaczy będziecie !

Robert dziękuję za całościową ofertę, nie tylko sam transport, ale też gotowość podjechania po Panie, zabranie roślin, no Dżentleman w każdym calu

A u nas wreszcie deszczyk!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Anabell 23:28, 24 lip 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Wiecie jak się cieszę! to moje pierwsze spotkanie o ogrodomaniakami

Bogdzia - namawiaj jeszcze jedną łodziankę, Robert oferował trzy miejsca, będzie mu weselej.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Bogdzia 21:37, 26 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anabell napisał(a)

Bogdzia - namawiaj jeszcze jedną łodziankę, Robert oferował trzy miejsca, będzie mu weselej.


Namawiam ale na razie nie moze sie zdecydowac . moze jak będzie bliżej to sie zdecyduje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Debra 12:32, 31 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Nie odzywałam się w sprawie tego spotkania jakiś czas, bo to był czas Spotkania u stóp klasztoru

Nastroje po spotkaniu u Alinki niesamowite, wdać że Gospodyni 'stanęła na głowie' i na wysokości zadania, albo jeszcze wyżej

Korzystając zatem z chwili, kiedy wszyscy chwalą atmosferę Ogrodwiskowych spotkań, nawet nie próbując jednak porównać oferty zapraszam kolejnych chętnych na wrzesień.

Przed Ogrodowiskiem dwa spore wydarzenia (albo i trzy, albo i więcej) ale 7 września to juz prawie za miesiąc. Jest już spora grupka chętnych, mam nadzieję na dalsze zgłoszenia.

Mam też taki nieśmiały pomysł na niedzielę 8 września, by podjąć próbę uzyskania zgody na zwiedzenie ogrodów Pałacu Prezydenckiego. To jest możliwe, ale wymaga pewnych starań, które z przyjemnością podejmę, bez oczywiscie gwarancji, że się uda. Wiem jednak, że szanse są

W związku z tym mam prośbę o sygnał, kto zostaje na niedzielę i kto byłby zainteresowany takim zwiedzaniem.


____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies