Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

zawitka 14:53, 19 sie 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Witajcie --ja jestem za konkursem i symbolicznymi wyróżnieniami dla wszystkich O reszcie Debro napiszę na pw.Pozdrawiam Wszystkich .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
GabiK 15:03, 19 sie 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ja też uważam, że drobiazg dla wszystkich - jako podziękowanie za pracę i zaproszenie. I coś większego dla najpiękniejszego ogrodu.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Debra 18:34, 19 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Irenko, Agnieszko, Halinko, Gabi bardzo Wam dziekuję za posty i opinie

Uważam, że to wspaniałe rozwiązanie - konkurs i ngarody dla zwycięzców oraz wyróżnienia-pamiątka dla wszystkich pozostałych.

Bardzo podoba mi się pomysł Irenki z Dyplomem, tylko nie wiem jak z realizacją, tzn to trzeba by chyba wydrukować w jakiejś drukarni, bo domowym sposobem to się ładnego dyplomu nie zrobi, chyba, ale nie wiem...

Może łatwiej będzie zamówić te kubki z nadrukiem, obowiązkowo z Logo Ogrodowiska. To oczywiście do dalszej dyskusji.

Oj jak się cieszę, że jesteście za tym konkursem, a propozycja Ewy też w sumie jest w pełni wykorzystana, bo mamy jakąś formę nagrody dla każdego ogródka )))

Ogrody do wizytacji - jak już pisałam są wybrane. Oj, jacy Ci działkowicze dumni!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 18:46, 19 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
AgnieszkaW napisał(a)
Konkurs to fajna sprawa, jestem za, ale trzeba zrobić tak, aby pozostałe (poza trzema pierwszymi miejscami) to byly wyróznienia - z symboliczną nagrodą dla każdego ogrodu, np. kubek. Wtedy nikt nie poczuje się odrzucony czy przegrany.


Agnieszko, czy mogę Cię dodać do listy uczestników?





____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
JoannA 19:21, 19 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Debro, już sam fakt wytypowania ogrodów do wizytacji jest wyróżnieniem dla właścicieli ogródków.
Co do konkursu i nagród jestem jak najbardziej za. Dla pozostałych jakaś pamiątka, propozycja kubka z logo ogrodowiska bardzo trafna.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Mirka 19:25, 19 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Debra dyplomt można kupić w księgarni isamemu wypisać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Debra 19:38, 19 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Mirka napisał(a)
Debra dyplomt można kupić w księgarni isamemu wypisać


Dzięki Mirka, nie wiedziałam. Może to jest rozwiązanie
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 19:58, 19 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
JoannA napisał(a)
Debro, już sam fakt wytypowania ogrodów do wizytacji jest wyróżnieniem dla właścicieli ogródków.
Co do konkursu i nagród jestem jak najbardziej za. Dla pozostałych jakaś pamiątka, propozycja kubka z logo ogrodowiska bardzo trafna.


Pełna zgoda!
Dzięki Joanno. Cieszę się niezmiernie na nasze spotkanie
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Mirka 20:03, 19 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Szkoda że ja nie będę mogła się z wami spotkać ,akurat w tym czsie jadę na urlop .Debra duchem będę.Relacje po powrocie obejrzę..Udanego spotkania
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
JoannA 20:08, 19 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Debra napisał(a)


Pełna zgoda!
Dzięki Joanno. Cieszę się niezmiernie na nasze spotkanie

Debro, to będzie moje pierwsze spotkanie ogrodowiskowe. Jestem tak podekscytowana
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies