Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Debra 22:57, 19 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
bacha2224 napisał(a)


Krysiu popieram wypowiedz Agi,zwiedzanie ogrodów Pałacu Prezydenta super,do wszystkiego się dostosuję.


Oj, Basiu, ogrody Pałacowe to już niestety nieaktualne. nie było żadnego zainteresowania poza jedną osobą - Gabi dziękuję

Na te chwilę wałkujemy sprawę konkursu, ale to jeszcze zobaczymy.

Do zobaczenia Basiu 7 września
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
barbara_kraj... 00:04, 20 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Zajrzałam, poczytałam i chociaż nie mam pewności czy będę na tym spotkaniu, popieram kwestię konkursu dla najciekawszych trzech ogródków i pamiątek z logo Ogrodowiska dla pozostałych, uczestniczących w przeglądzie.
Konkursy w ogrodach działkowych są tradycją, ale na ogół są to konkursy wewnętrzne. Taki, organizowany z zewnątrz, z pewnością będzie miał dla jego uczestników większą rangę. Ludzie lubią gdy ich wysiłek jest zauważany i doceniany.

Faktycznie, dyplomy można kupić, wypisać i na nich nakleić logo Ogrodowiska.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Debra 10:11, 20 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
barbara_krajewska napisał(a)
Zajrzałam, poczytałam i chociaż nie mam pewności czy będę na tym spotkaniu, popieram kwestię konkursu dla najciekawszych trzech ogródków i pamiątek z logo Ogrodowiska dla pozostałych, uczestniczących w przeglądzie.
Konkursy w ogrodach działkowych są tradycją, ale na ogół są to konkursy wewnętrzne. Taki, organizowany z zewnątrz, z pewnością będzie miał dla jego uczestników większą rangę. Ludzie lubią gdy ich wysiłek jest zauważany i doceniany.

Faktycznie, dyplomy można kupić, wypisać i na nich nakleić logo Ogrodowiska.


Basiu, dziękuję za Twój głos i wsparcie. Mam jednak wielką nadzieję, że znajdziesz jakiś sposób by być z nami.
Wiem ile masz pracy w swoim ogrodzie, ale na pewno uporasz się z tym raz dwa

Myślę, że dyplomy będą jednak najbardziej osiągalne cenowo.
Kubki z nadrukiem - sprawdzałam ceny - to jednak spory koszt, a trzeba ich 20 sztuk.

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 11:58, 20 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Kochani, sprawa nagród w konkursie sama się rozwiązała. Sprawę bierze na siebie Zarząd ROD.

Tak więc pozostaje kwiestia dyplomów dla zwiedzanych ogródków.

Proszę podpowiedzcie, czy takie gotowce można kupić w każdej księgarni, czy to ma być jakaś specjalistyczna?

Basiu, skąd wziąć nalepki z logo O.?


____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
barbara_kraj... 12:08, 20 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Debra napisał(a)
Basiu, skąd wziąć nalepki z logo O.?



Tak rozpędziliśmy się z tym konkursem a przecież nie znamy stanowiska Danusi. To Ona jest właścicielką LOGO i tylko Ona może nim rozporządzać.


____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Debra 12:15, 20 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
barbara_krajewska napisał(a)

Tak rozpędziliśmy się z tym konkursem a przecież nie znamy stanowiska Danusi. To Ona jest właścicielką LOGO i tylko Ona może nim rozporządzać.



Znamy
Dlatego napisałam, że konkurs i nagrody bierze na siebie Zarząd ROD

Co do dyplomów z logo Ogrodowiska jeszcze nie wiem, tak jak z konkursem trwa wymiana poglądów.

Tak więc nie tyle się rozpędziliśmy, ile po wymianie poglądów, wiemy gdzie jestesmy

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Celina 13:01, 20 sie 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Podczytuję
____________________
Celina - Moje poletko
Debra 17:11, 20 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Celina napisał(a)
Podczytuję


No ostatnio ruch się zrobił w wątku

Spotkanie juz wkrótce, a tu tyle spraw do uzgodnienia

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 17:11, 20 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Celina napisał(a)
Podczytuję


No ostatnio ruch się zrobił w wątku

Spotkanie juz wkrótce, a tu tyle spraw do uzgodnienia

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Gardenarium 19:45, 20 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Kochani, ja uwielbiam ogródki działkowe i lubię po nich spacerować, jeśli można wejść nie mając tam ogrodu. Zawsze lubiłam podglądać panie czy panów, którzy z wielką miłością pielęgnowali swoje kolekcje lilii czy floksów.

Chciałabym się z Wami w takim gronie spotkać, porozmawiać o Waszych ogrodach, podyskutować o spotkanych na spacerze ogródkach. Będę zmęczona po Zieleni to życie, gdzie również jestem w JURY, a więc dlatego pozwólcie mi odpocząć od wszelkich konkursów.

Nie chcę być w jury, ale chcę być na naszym spotkaniu. Nie chcę udostępniać logo Ogrodowiska jako dyplom, ale z chęcią mogę bezpłatnie przywieźć naklejki Ogrodowiska dla wszystkich, którzy zechcą.

Czy nasza obecność na ogródkach działkowych jest uwarunkowana zorganizowaniem konkursu? Czy tam jest dostęp dla osób z zewnątrz bez problemu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies