Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Starorzecze na górce

Pokaż wątki Pokaż posty

Starorzecze na górce

monteverde 08:05, 11 lip 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ładnie krasnale opiekowały się ogrodem w tamtym roku miałam też przy dyniach nasturcje to musiałam wyrywać bo zagłuszały dynie a tą drabinę do chyba musisz zostawić do jesieni?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agatanowa 10:16, 11 lip 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Renata, to jest pospolity nagietek,bardzo je lubie, prawdziwie wiejskie,dobrze sie wysiewaja


____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 10:17, 11 lip 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
monteverde napisał(a)
Ładnie krasnale opiekowały się ogrodem w tamtym roku miałam też przy dyniach nasturcje to musiałam wyrywać bo zagłuszały dynie a tą drabinę do chyba musisz zostawić do jesieni?


obejrze,co da sie zrobic, ale pewnie bedzie tak, jak piszesz
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Katkak 10:18, 11 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatka oglądam foty i nie mogę oczu nacieszyć . Wszystko piękne, bujne, doskonale skomponowane . Przepiękne kompozycje tworzysz. I róż tyle masz, piękne są. JA chcę kupić dwie pnące. Na więcej ciężko miejsce znaleźć, a szkoda. Widać, że dzieciaki nam rosną, bo na ogród jest już trochę więcej czasu .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
zawitka 13:44, 15 lip 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Ale bylinóki Agatko a czy wiesz jak się nazywa ten mały niebieski kwiotek pod nagietkiem ??? dostałam od Kasi I nie wiem co to Pozdrówka A jak tam róża ,bo kale widziałam mija już przekwitła
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasya 14:02, 15 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Cieżko oderwać oczy od pięknych widoczkow
Wszystkie kompozycje przesliczne
Niezłe z tą drabiną
Nasturcja bardzo szybko wschodzi z nasionek
Ja w tym roku nie sialam a znowu mi wyrosła i kwitnie
Nawet na kompostowniku
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasiek 16:37, 15 lip 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Troszke nas zaniedbujesz Prosze pokazuj fotki, piekne je robisz i piekny ogrod...
____________________
Bawarka
bozga 21:45, 15 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Bardzo lubię takie kwieciste klimaty, aż oczy się śmieją do tych kwiatów
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
agatanowa 04:48, 17 lip 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
zawitka napisał(a)
Ale bylinóki Agatko a czy wiesz jak się nazywa ten mały niebieski kwiotek pod nagietkiem ??? dostałam od Kasi I nie wiem co to Pozdrówka A jak tam róża ,bo kale widziałam mija już przekwitła



Halinko, ten niebiesciutki kwiatuszek wyrasta z całkiem pokaznej rosliny,którą to jest: ogórecznik. Ponoc ma właściwości lecznicze. Wysiewa się jak chwast

Muszę się przyznać bez bicia, że róża wciąż w doniczce, ale żywa. Nie miałam kiedy się nią zająć. Wysadzę w najbliższym czasie. Mam nadzieję,że nie jest Ci z tego powodu przykro.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 04:52, 17 lip 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Katkak napisał(a)
Agatka oglądam foty i nie mogę oczu nacieszyć . Wszystko piękne, bujne, doskonale skomponowane . Przepiękne kompozycje tworzysz. I róż tyle masz, piękne są. JA chcę kupić dwie pnące. Na więcej ciężko miejsce znaleźć, a szkoda. Widać, że dzieciaki nam rosną, bo na ogród jest już trochę więcej czasu .


Jest trochę łatwiej wyjść do ogrodu na chwilę, w biegu sfocić, ale popracować w nim porządnie, to jeszcze ciężko, Janek nauczony po kolkach do spania na rękach, a jak aktywny- to łazi za mną, jak piesek na 4-łapach,no i oczywiście wszystko do buzi wpycha (ostatnio jadł trupa muchy)
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies