Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

kaisog1 22:03, 12 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marzenko dzięki Balkon wygląda jak pobojowisko na razie Rośliny zaniedabne Ale czasu nie mam

Ania udało mnie się bez dwóch zdań Gadałam z mamą wczoraj i mówię Jej co kupiłam a potem dodałam "wiesz... powojniki kupiłam po 3 zlote ale podpórki do nich muszę kupić za 30 " hahahhaha Aniu JPII pamietam... o proszę bardzo

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
barbara_kraj... 22:26, 12 kwi 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
W moim Au powojniki były po 15 bez grosza. Kto wie, czy też je potem nie przecenili?
Gosiu, pozdrowienia zostawiam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
rozark 22:43, 12 kwi 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
witam się z kolejnym filarkiem ogrodowiska

ciekawe bo ja tego pełnego różowego kupowałam po niecałe 9zł a innych nie było
____________________
pozdrowionka
Agatek 08:10, 13 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Kochana zakupy pierwsza klasa
i w jakiej promocji
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Kindzia 19:30, 13 kwi 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mnie powojniki nie lubią...ale po 3 zeta bym kupiła...mogę siatkę obsadzać przecież...

Zorientuj się w cenie usługi wertykulacji. U nas się nie opłaciło robić samemu. Wiesz, wypożyczenie sprzętu, przywiezienie, odwiezienie, robota, grabienie...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
zbigniew_gazda 10:26, 14 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11182
Po 3 zł za powojnik to za darmochę. No i balkon jaki wypasiony. Wszystko pewnego dnia pojedzie do Kubusiowa.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
deszczowymaj 14:04, 14 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Witaj Gosiu

Przyleciałam się przywitać
i jeszcze raz podziękować za inspiracje balkonową
A teraz już na spokojnie idę obejrzeć Twój ogród

Pozdrowionka
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
kaisog1 12:50, 20 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Basiu u mnie normalna cena tych powojników była 24 zł! A takie przeceny jak skorzystałam to trzeba po prostu trafić... bo towar jest i za godzine go nie ma

Reniu fajnie, że zajrzałaś No jak pisałam Basi... ceny w zależności gdzie jest dany sklep są całkiem różne..

Agatek

Kasia mnie też nie specjalnie Chociaż ja wiem co im nie pasuje w Kubusiowie - wiatr... ale co tam będę próbować
Z wertykulacją to zaraz coś napiszę...

Zbysiu ano za darmochę dlatego wziełam A na "oczyszczenie" balkonu czekam z utęsknieniem bo nie lubię takiego bałaganu

Asiu miło, że zajrzałaś Nie ma sprawy z inspiracją - jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dam znać
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 12:59, 20 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
W ten weekend byliśmy w Kubusiowie bo przyjechało do mła to:



...bagatela 200 sztuk graba Myślałam sobie -"co to jest? dwie godziny i po robocie" - ha! Jaka głupia byłam... Nie dość, że ta glina ciężka jak cholera i kopanie w niej to koszmar to jeszcze trzeba było kompost i piasek na górę wozić bo w tej glinie posadzić sie grabów nie dało... Mało tego! Tak wiało, że miałam wrażenie, że mi mózg wywiewa... No ale udało się!


Trzeba jeszcze posprzątać i narzucić trochę dobrej ziemi na ten piasek i będzie git. Płot rozborę chyba w weekend majowy i powiększe rabaty na jednoroczne (chociaż nie wiem czy tam będą jednoroczne)
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 13:03, 20 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Byłam tak zajęta, że nie zrobiłam mojemu dziecku zdjęcia przy pracy! (skandal normalnie ) A Chłopaki głównie działali przy tym...



Nie uwierzylibyście jak Kuba macha siekierą! Normalnie wali raz a drzewo na kawałki.... Nawet te grube pnie walił... żeby to rozłupać używali takiego "klina" i wielkiego młota i ten mój dzieciak walił tym wielkim młotem i rozłupywał. Moja mama jakby to zobaczyła to by padla na zawał (ja zreszta mało też nie padłam)
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies