Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Magleska 07:14, 31 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
po prostu ślicznie ,cudnie ,brak mi innych słów ...
. domek dla owadów super -pewnie sami robiliście ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
HannaR 07:54, 31 maj 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Olu, na nowej rabacie pomiędzy bukszpanami rośnie hakone? Jakieś takie wysokie mi się wydaje.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
07:58, 31 maj 2018
leon60 napisał(a)

Edytko rabata dawno obsadzona na razie mało wyjściowa bo kulki z własnych gałązek wyhodowane muszą nabrać kształtów a reszta trochę masy





ile sezonów maja ?

bo mam dziury pogrzybowe w ludwiczkach i tez planuje ukorzenić własne ścinki bukszpanowe ...za 3 sezony bede miec takie wielkie jak twoje?
leon60 10:05, 31 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wiolka5_7 napisał(a)
Nowa rabatka fajnie wygląda...kulki szybko porosną...moje też sama wyprowadzałam na kule....

Ale, że Red baron kwitnie...nie wiedziałam

wychodzi na to że kwitnie bo chwastów akurat w tym miejscu nie ma
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 10:05, 31 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kasiolaaa napisał(a)
Oleńko czysciutko u ciebie slicznie lubie takie ogrody nie rozumiem czemu u mnie niema takich ladnych traw u mnie akurat trawy ozdodne wygladają nędznie teraz jak te upaly to podlewam je codziennie po dwa razy w red baronie widze kłosek u mnie niema i nigdy nie było

Trawy to rośliny raczej mało wymagające jak mają w nogach choć odrobinę kompostu, drobnej kory czy choćby glinę przekopaną z piachem powinny rosnąć bez problemu.
Wiosną dostały jakiegoś nawozu ?
Teraz podlej gnojówką z pokrzywy albo florowitem muszą ruszyć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 10:06, 31 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Magleska napisał(a)
po prostu ślicznie ,cudnie ,brak mi innych słów ...
. domek dla owadów super -pewnie sami robiliście ?

jasne że sami najgorsze cięcie trzciny w takich ilościach
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 10:06, 31 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
HannaR napisał(a)
Olu, na nowej rabacie pomiędzy bukszpanami rośnie hakone? Jakieś takie wysokie mi się wydaje.

jak patrzę na ubiegłoroczne przy altanie to chyba tak ma być
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 10:06, 31 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
eee_taam napisał(a)



ile sezonów maja ?

bo mam dziury pogrzybowe w ludwiczkach i tez planuje ukorzenić własne ścinki bukszpanowe ...za 3 sezony bede miec takie wielkie jak twoje?

chyba 3 właśnie, czas tak zasuwa że można się pogubić
ścinki z cięcia powtykałam pod świerki i kompletnie o nich zapomniałam, miały może ok 10cm a teraz ponad 40 i ładnie rozkrzewione także na łatanie dziur 2-3 sezony i ludwiczki jak nowe
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
10:17, 31 maj 2018
leon60 napisał(a)

chyba 3 właśnie, czas tak zasuwa że można się pogubić
ścinki z cięcia powtykałam pod świerki i kompletnie o nich zapomniałam, miały może ok 10cm a teraz ponad 40 i ładnie rozkrzewione także na łatanie dziur 2-3 sezony i ludwiczki jak nowe


miałam kupic z 10 sadzonek w tym roku ..ale nie spotkałam ....moze były w jakismarketach ale jak mam kupić te słabe holenderskie ...co za rok mi padna to dałam sobie spokój a ścinki mam w tym roku dorodne ...to sobie sadzonek naprodukuje zeby na zapas mieć 3 lata mina nie wiadomo kiedy ...juz rok z dziurawm ludwiczkiem zyje ...zleciało nie wiadomo kiedy
leon60 10:22, 31 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
eee_taam napisał(a)


miałam kupic z 10 sadzonek w tym roku ..ale nie spotkałam ....moze były w jakismarketach ale jak mam kupić te słabe holenderskie ...co za rok mi padna to dałam sobie spokój a ścinki mam w tym roku dorodne ...to sobie sadzonek naprodukuje zeby na zapas mieć 3 lata mina nie wiadomo kiedy ...juz rok z dziurawm ludwiczkiem zyje ...zleciało nie wiadomo kiedy

o tuż to jakoś przetrwasz pośpiech w ogrodzie wcale nie jest dobry.. szkoda że doszłam do tego po czasie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies