Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeden ogród – dwie osobowości

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeden ogród – dwie osobowości

aksamitka 10:54, 23 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
Witam.
Trafiłam tutaj przez przypadek. Obejrzała Twój ogród. Przepięknie u Ciebie. Trawnik masz okazały. Pozazdrościć
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam :)
MuSzka 15:03, 25 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
Ogromna prośba, moi rodzice i siostra mają do oddania szczeniaczki.
Sami zaopiekowali się sunią, którą ktoś zostawił w lesie i mają też drugą suczkę dlatego nie mogą sobie pozwolić na zostawienie ich u siebie.

Ta znaleziona w lesie się oszczeniła.
Już kilka piesków udało się oddać w dobre ręce, zostały śliczne 3 pieski.

Jeśli ktoś ma możliwość i warunki to zachęcam. Są naprawdę kochane.



jeśli ktoś nie może wziąć pieska to proszę przekazujcie tą informację dalej. Może znajdzie się dobra dusza i nowy kochający właściciel.
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
kachat 17:11, 25 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Jakie śliczności Zamieśćcie ogłoszenie ze zdjęciami na gumtree - tam najczęściej ludzie szukają dla siebie zwierzaków. I może wspomnij rodzicom o sterylizacji suniek - jeden wydatek, a korzyści na lata (choć wiem, że teraz to nie ich wina, że się sunia oszczeniła).
Trzymam kciuki za dobre domki dla maluchów Nie oddawajcie ich tylko za żadne skarby do schroniska - tam długo nie pożyją W pilnej sprawie możecie napisać na dogomanii.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
A5ik 21:18, 25 sie 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 15
Witam! Zaglądam i podziwiam! Przepiękny ogród!
____________________
agatanowa 23:51, 25 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
powodzenia życzę pieskom, oby nie trafiły do lasu tylko na dobrych i odpowiedzialnych nowych właścicieli
sprawa niełatwa
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
malgorzata_s... 21:48, 27 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Witaj Agato. Zajrzałam do Ciebie i podziwiam. Jeśli ten ogród to kompromis dwojga ludzi to tylko tak dalej.Cudny.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
MuSzka 22:25, 27 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Witaj Agato. Zajrzałam do Ciebie i podziwiam. Jeśli ten ogród to kompromis dwojga ludzi to tylko tak dalej.Cudny.


Dziękuję bardzo.
Tak to czasem bywa, że dwie skrajnie różne osobowości mogą stworzyć coś pięknego, chcąc przy tym skrajnie inaczej wyglądających ogrodów.
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
malgorzata_s... 22:41, 27 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Cudnie się w takim razie dopełniacie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
MuSzka 22:44, 27 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Cudnie się w takim razie dopełniacie.


Bym raczej powiedziała że powoli zaczynamy się dopełniać bo na początku były głównie zgrzyty, ale gdzie ich nie ma. ?
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
kachat 08:49, 28 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ja się już nie mogę doczekać, jak zrobisz u siebie te kolorowe mozaiki w ogrodzie :]
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies