Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

MalgosiaR 14:10, 01 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Moje wrzosowisko, robione telefonem więc jakość kiepska ale aktualnie brak słońca

____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 22:15, 01 wrz 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
MalgosiaR napisał(a)
Moje wrzosowisko, robione telefonem więc jakość kiepska ale aktualnie brak słońca


łoł
Gosia jak zwykle pieknie
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
MalgosiaR 22:19, 01 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)

łoł
Gosia jak zwykle pieknie


Kasia dziękuję za komplement, jakieś 10 muszę dosadzić bo powypadało, ale na ~ 50 sztuk to i tak całkiem nieźle
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 22:26, 01 wrz 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
A moze poczekaj az sie rozrosną? Ja planuje sama robić sadzonki hortek ciekaw jestem efektu...
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
MalgosiaR 22:38, 01 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)
A moze poczekaj az sie rozrosną? Ja planuje sama robić sadzonki hortek ciekaw jestem efektu...


Mam już tak wymierzone że muszę poczekać aż się rozrosną, brakujące są tuż przy hortensjach więc placków nie mogę tam zostawić bo świeci pustką, wiem że dziewczyny robia i sa zadowolone
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Margaret_ka 10:53, 02 wrz 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Małgoś, śliczne wrzosowisko. Ja mam maleńki kącik z wrzosami pod brzozą i kilka wrzosów w donicy przy wejściu do domu. Ale Twoje to bardzo rozległe i pięknie się prezentuje pod hortkami. A do kiedy kwitną hortensje. Ja myślałam, ze to takie delikatne kwiaty, a one tak długo się trzymają.

katarzynkak napisał(a)
Ja planuje sama robić sadzonki hortek ciekaw jestem efektu...

Uda się. Ja robiłam w lipcu i mam dwie ładne, dobrze ukorzenione sadzoneczki. Patyczki ogołociłam z listków do zera, do ukorzeniacza i do ziemi i w zacienionym miejscu. Po miesiącu były małe listeczki.
____________________
Ogród Margaret-ki
MalgosiaR 12:43, 02 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Margaret_ka napisał(a)
Małgoś, śliczne wrzosowisko. Ja mam maleńki kącik z wrzosami pod brzozą i kilka wrzosów w donicy przy wejściu do domu. Ale Twoje to bardzo rozległe i pięknie się prezentuje pod hortkami. A do kiedy kwitną hortensje. Ja myślałam, ze to takie delikatne kwiaty, a one tak długo się trzymają.


Uda się. Ja robiłam w lipcu i mam dwie ładne, dobrze ukorzenione sadzoneczki. Patyczki ogołociłam z listków do zera, do ukorzeniacza i do ziemi i w zacienionym miejscu. Po miesiącu były małe listeczki.


Gosia hortensje mozna trzymać do zimy, potem tworzą takie fajne zaschnięte kule, które są ozdobą zimą , hortensje są piękne i dłuugo kwitną...wrzosy sadzone zeszła jesienią a tak już pięknie się przyjęły i zwiększyły swoja objętość co mnie cieszy
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
A_gawa 22:36, 02 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Oglądam zdjęcia Twojego ogrodu i się uśmiecham. Wszystko można zatrzymać na 'kliszy' - to rewelacja jest!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
MalgosiaR 09:17, 03 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
A_gawa napisał(a)
Oglądam zdjęcia Twojego ogrodu i się uśmiecham. Wszystko można zatrzymać na 'kliszy' - to rewelacja jest!


I wywołanie jest szybkie , rewelacja jak piszesz, a uśmiech popieram każdego dnia
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 21:18, 04 wrz 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Gosia nie daj sie prosić, wrzuc więcej fotek
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies