Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Katkak 23:10, 17 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiu, co się z Tobą dzieje? Co taka cisza? Malujesz szałas czy co? Buziaczki przesyłam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 06:47, 18 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Juz jestem - małzonek mi w delegalce wyjachachał i cały dom do dziś miałam na głowie, obiad dla dzieci, psa, zadania domowe, prasowanie, odwozenie, przywożenie, zakupy... Padałam co wiedzór na pysk, nawet kompa nie chciało mi się odpalać.
Dzięki Kasiu za troskę, czasem będę miała przerwy, taka praca u M.
Ale o Was pamiętam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 06:49, 18 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Grembosiu, Aganiu, Jolka, Aniu - Dziękuje - jak nie będzie padać po popsrykam znowu bo jesień ma teraz zabójcze barwy - zwłaszcza sumaki szaleją
To się nazywa przewaga jesiennej urody liściasych
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 06:54, 18 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Bogdzia napisał(a)


To widok jakby z mojego ogrodu, tylko kulek nie mam choc bukszpany sa.Bardzo ładne zdjęcia i piękny ogród .Pozdrawiam Kasiu serdecznie.


Bogdziu - przyrównywać mój ogródek do Twego parku to niemal bluźnierstwo
Kulki bukszpanowe to inwencja twórcza M, on woli uporządmkowane ogrody a ja lubię jak ma swój kat i wkład w ogród - tak jak mówiłaś, staram się dzielić pracami by razem cieszyć się efektami

Co do perułkowca - mój się wybarwia co roku jak klon palmowy, nie kupiłam go w Polsce, sąsiad przywózł szczepkę ze Stanów - moze to więc jakaś odmiana. Dziś zrobie mu foto bo konkuruje z sumakami
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 09:23, 18 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
Juz jestem - małzonek mi w delegalce wyjachachał i cały dom do dziś miałam na głowie, obiad dla dzieci, psa, zadania domowe, prasowanie, odwozenie, przywożenie, zakupy... Padałam co wiedzór na pysk, nawet kompa nie chciało mi się odpalać.
Dzięki Kasiu za troskę, czasem będę miała przerwy, taka praca u M.
Ale o Was pamiętam


Biedna moja, ale wiem jak to jest jak wszystko ma się na głowie My z Krzyśkiem tez pracujemy na zmiany i czasem trzeba uruchamiać siły specjalne, w postaci babć i dziadków , no bo ile razy można się zrywać wcześniej z pracy, żeby dziecko odebrać z przedszkola. Kasia zachorowałam na sumaka (choroba ta wraca mi każdej jesieni). Powiesz mi słówko o nich? Kolega mnie przestrzegał, że jego mama też bardzo go chciała, a jak już był w ogrodzie to straszliwie się podobno rozrastał, zagłuszał inne roślinki i w efekcie wycięli biedaka. Bez pamięci jestem zakochana w Twoim ogrodzie Uwielbiam takie niewyczesane, nie od linijki, żyjące trochę własnym życiem Takie ogrody potrafią zaskakiwać Kasiulka no i nie mogę doczekać się zdjęć szałasu. Pomalowany? A ja biedna zaczęłam myć okna, a tu deszcz kropi A rano takie słoneczko ładne przezierało przez chmurki. Ściskam cieplutko Złap trochę oddechu bo się wykończysz Chudzinko
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mala_Mi 13:15, 18 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ogród bez liściastych byłby bardzo monotonny... a tak widać pory roku Klnę na liście, których z reguły nie zbieram..tylko z trawnika kosiarką ..bo ciągle czasu brak...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 13:24, 18 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Hej Kasiu. Piąteczek to i czasu może troszkę więcej będzie. Na Twoje czarodziejskie fotki czekam zawsze. Właśnie jak szałas, pewnie czasu nie było na malowanie? buziaczki.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiek 14:38, 18 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Jakie malowanie - jak jestem sama z obowiazkami to nic tylko gary i gary i każdy głodny bo zima idzie!
Foty zrobię i wkleje moze dziś, najpóźniej jutro bo M stęskniony chce mnie mieć na wyłaczność
Sumaki ja kocham choć bardzo sa ekspansywne - ale widziałam że w małych ogrodach sadza je w ogromym dole wyłozonym grubą folia i nie ma jak prezejść - może to jest pomysł?ż
Cuyknę im fotkę, są powalajace i nie dziwie się że chcesz je miec, jedna rada - jak je odkopiesz to próbuj z ziemia bo inaczej lubia uschnac, a jak wyjdą bez to duzo codziennie podlewaj i chroń przed słońcem,, Wybierz też wysokość - można im konce przycinac do woli i mieć niskie.
Ide do domu, wieczorkiem jak mnie M pusci to coś powklejam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 14:40, 18 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Aniu ja z liści zrobiłam lesną ścieżkę wsród świerków, wszyscy szurają jak chodzą i wyglada super!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:11, 18 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale jest cudnie! choć juz się kolorowe cuda kończą Ale póki ...

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies