Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 22:15, 04 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Katkak zapraszam serdecznie Na moich błędach można się wiele nauczyć
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 17:38, 05 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Zrobiłam przemeblowanie z wykorzystaniem posiadanych "mebli"

Pogrupowałam co miałam Jest rzadziej
Myślę że trawki mogły by być mniejsze, ale nie mam. Mam tylko morning light.


Cerexy brązowe jeszcze w doniczkach, stoją w kolejce

Nie bardzo mam pomysł na hortensję chyba bobo
Dzisiaj bym jej nie kupiła, ale jeszcze miesiąc temu brałam co było

____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
malgorzata_s... 18:57, 05 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Cudne przemeblowanko.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
19:14, 05 wrz 2013
No i fajnie jest Czekać tylko jak roślinki się rozrosną..
dorciabe 19:22, 05 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Na żwirowym kawałku, tym z ziemią pod spodem nie betonem posadzę wiśnię . Chciałabym nigrę, ale mam ładną na oku umbrę. Chyba się zdecyduję. Wtedy iglaczki się wyprowadzają, a ja muszę czymś podsadzić wisienkę
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
malgorzata_s... 19:30, 05 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale szalejesz z tymi zmianami. Werwę masz iście wiosenną. U mnie jesienne rozleniwienie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
dorciabe 19:35, 05 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia może uda mi się skończyć przed zimą
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
malgorzata_s... 19:37, 05 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
W takim tempie to skończysz w tym miesiącu.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
09:40, 07 wrz 2013
Witaj Dorciabku
Latam od rana z doniczkami i ..na razie myślę... Przesadziłam rozplenicę 'Moudry' tegoroczną zakup w czerwcu bo stwierdziłam,że za mało miejsca jej zostawiłam,w łapska wpadła mi turzyca 'Bronzita' (siedziała już w donicy dwa miesiące bidula) i powędrowała w miejsce 'Moudry' w korę i teraz myślę..wywalać znów korę i dawać kamyki..ech..pewnie już zostawię tę jedną brązową w korze.A Ty gdzie wsadziłaś brązowe? Nie za bardzo ją widać w tej korze ale trudno,niech tam rośnie,bo tak wyjdzie,że przez nią będę musiała robić rewolucję całej rabaty
dorciabe 11:15, 07 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Anula ja jeszcze nie posadziłam trawy Uprawiam slalom z doniczkami między roślinami. Wiesz, muszę się przyznać że najbardziej bym chciała mieć trawę na rabacie iglakowej, tam jest kora Brakuje mi tam zwiewności , którą daje trawa. Wiem, że tam jest dużo roślin, ale niektóre nie podobaja mi się, brzydko wygladają i może zrobię machniom. Iglaki z trawami wyglądają pięknie A co do kamyków. to ja powoli mam dość kamyków na rabatach. Jak coś rośnie to jest ok, ale jak trzeba przesadzić to mnie krew zalewa pPlanuję posadzić wiśnię umbrę na kamienistym kawałku i nie wiem co zrobić, czy niech rośnie w kamyczkach, czy zdjąć, a i jeszcze nie wiem czym podsadzić

Coś dużo dziś u mnie
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies