Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

kachat 11:44, 07 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Anulka napisał(a)
Latam od rana z doniczkami i ..na razie myślę...

Ja mam tak samo, tyle, że zwykle na myśleniu się kończy Ale chociaż nie, dziś znowu przesadziłam kocimiętki O 10 cm... bo za daleko od ścieżki rosły. A potem niektóre znowu przesadziłam, bo rosły jednak o 1cm za blisko. Aż się boję wyjść z domu.

Dorota, ja też myslałam o kamyczkach, ale chyba bym z nimi nerwowo nie wytrzymała, wszędzie dałam korę.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
13:54, 07 wrz 2013
kachat napisał(a)

Ja mam tak samo, tyle, że zwykle na myśleniu się kończy Ale chociaż nie, dziś znowu przesadziłam kocimiętki O 10 cm... bo za daleko od ścieżki rosły. A potem niektóre znowu przesadziłam, bo rosły jednak o 1cm za blisko. Aż się boję wyjść z domu.

Aż oplułam monitor
Ja chyba też zrobiłam błąd wyściubiając nos za drzwi Przesadziłam jedną lawendę w miejsce bukszpanu a skoro już bukszpan ustąpił miejsca to stwierdziłam,że pozostałe też tam nie pasują i mam teraz pięć wykopanych bukszpanów i znowu..myślenie I po co było ruszać lawendę ?
dorciabe 14:32, 07 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Od rana grzebałam w ziemi, wiecie co robiłam? przesadzałam
Żeby chociaż mieć 2 godziny spokoju, pojechałam myć okna u mamy

Mam taką samą chorobę jak Wy, boję się wyjść z domu
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
14:39, 07 wrz 2013
Ja na dziś skończyłam..guzik zrobiłam..a tyle było w planach,chyba zaraz wyciągnę rower i jadę się odstresować albo co
dorciabe 14:44, 07 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Jeszcze mi trawy zostały

Słońce wysoko, może do zmroku coś wymyślę
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
kachat 14:54, 07 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Wyszłam z domu, właśnie przesadzam jałowce... :/
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
dorciabe 18:56, 07 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
kachat napisał(a)
Wyszłam z domu, właśnie przesadzam jałowce... :/


No to podziwiam odwagę ciekawe czy na jałowcach sie skończy
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
malgorzata_s... 21:27, 07 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No proszę dziś chyba wszyscy z tą robotą oszaleli.Ja wyszłam rano przyciąć tuje. Skończyło się na wywaleniu trzech dwudziestoletnich olbrzymów, a na wiosnę to pod topór reszta. Jak wyciachałam z mężem te trzy to rabata przed nimi zrobiła się jakby niepasująca i poszło.Niestety zamknęli ogrodniczy i nie skończyłam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
dorciabe 21:32, 07 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia witam w klubie wycinających. Co chcesz posadzić zamiast? Ja za jednego tujowego suchara posadziłam 3 szmaragdy
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
malgorzata_s... 21:37, 07 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No oczywiście że szmaragdy.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies