Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci

Mala_Mi 15:13, 09 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja dopiero teraz oglądam i czytam.... co się na sabacie działo...
Po pierwsze dziękuję, za wyczarowanie wiosny... dziś pierwszy dzień, że ja czuć.. i nawet widać..
Na stole wypatrzyłam nalewkę babuni... a nie widzę nalewki cioci..
Wszystkie dziewczyny rozszyfrowałam.... bo jedna twarz której nie znałam to Pola... bardzo miło było poznać
Miejsce na magnolię wybrane wspaniale Mi sie podoba..
A tak wogle to z córcią wyglądacie jak siostry
I co tam brak prądu......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ivvvona 17:01, 09 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Tak sobie myślę że teraz co jakąś roślinkę będę chciała przesadzić to sabacik się zrobiPozdrawiam


Niezły pomysł, myślę, że chętnych nie zabraknie Może inni pójdą w Twoje ślady?
____________________
W ogródku Iwony
malgorzata_s... 17:47, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Pola napisał(a)
A Gospodyni... śliczna ciepła, wspaniale piecze ... smakowite jedzonko umie przygotować...
Gosia już pokazała miejsce na magnolię, ale ja pokarzę go jeszcze raz wraz z towarzyszkami sabaciku...


Jolu dziękuję za tyle miłych słów, aż się rumienię Dla miłych wspaniałych ludzi takich jak wy to spotkanie mogę co tydzień robić Buziaczki.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 17:50, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
AgnieszkaW napisał(a)
Gosiu, miejsce na magnolię wybrałyście super. Pisałaś, że piłyście kawę z fusami, na następny raz (w razie braku prądu) możesz zaparzyć kawę tak: Porcję kawy zalać zimną wodą w garnku i podgrzewać pod przykryciem na gazie, powoli, do stanu zawrzenia, potem wyłączyć gaz i kilka minut poczekać, aż się zaparzy, a fusy opadną pięknie na dno garnka. Smakuje tak samo, jak kawa z dobrego ekspresu. Można dołożyć szczyptę kardamonu lub cynamonu, lub szczyptę kakao, pyszna jest z prawdziwą wanilią (ok. 2 - 3 cm laski wanilii na porcję). Przyprawy wrzuca się do zimnej wody, razem z kawą. Pozdrawiam

Ps Wyglądacie dziewczyny pięknie. Gosiu, z tymi włosami super, uprasza się o zmianę awatarku na Gosię z rozpuszczonymi włosami

Dzięki za przepis na kawkę ale mnie ten brak prądu tak zaskoczył że tylko fusiasta przyszła mi do głowy i rozpuszczalna Awatarek do zmiany, odnotowałam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nikita 17:50, 09 lut 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Gosia wszystko się zgadza…sabaty czarownic odbywały się w nocy przy blasku świec lub ognisk, towarzyszyły im uczty i zabawy (nadal się zgadza) i u was jeszcze jakaś prastara mikstura z kawy…ekstra….super spotkanie. U nas będzie za tydzień ….już się do czekać nie mogę. Buziaki przesyłam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
malgorzata_s... 17:51, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
kitek81 napisał(a)
wow super spotkanie klimacik taki jaki lubię, więc mi brak prądu by nie przeszkadzał, a kawy to nawet nie lubię
super ogląda się takie zdjęcia ze spotkań fajnie, że miejsce pod magnolię znalezione
pozdrawiam


Inne napoje też były
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 17:56, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mala_Mi napisał(a)
A ja dopiero teraz oglądam i czytam.... co się na sabacie działo...
Po pierwsze dziękuję, za wyczarowanie wiosny... dziś pierwszy dzień, że ja czuć.. i nawet widać..
Na stole wypatrzyłam nalewkę babuni... a nie widzę nalewki cioci..
Wszystkie dziewczyny rozszyfrowałam.... bo jedna twarz której nie znałam to Pola... bardzo miło było poznać
Miejsce na magnolię wybrane wspaniale Mi sie podoba..
A tak wogle to z córcią wyglądacie jak siostry
I co tam brak prądu......


Aniu nalewka cioci była ale dziewczyny zmotoryzowane więc tylko my z Polą się raczyłyśmy
brak prądu nam nie przeszkadzał zupełnie, bagietkę podgrzałam w starym kuchennym piekarniku na drewno więc głodne też nie byłyśmy No i dzięki za komplementa Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 17:57, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ivvvona napisał(a)


Niezły pomysł, myślę, że chętnych nie zabraknie Może inni pójdą w Twoje ślady?


Zawsze co więcej głów to nie jedna
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 17:58, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Nikita napisał(a)
Gosia wszystko się zgadza…sabaty czarownic odbywały się w nocy przy blasku świec lub ognisk, towarzyszyły im uczty i zabawy (nadal się zgadza) i u was jeszcze jakaś prastara mikstura z kawy…ekstra….super spotkanie. U nas będzie za tydzień ….już się do czekać nie mogę. Buziaki przesyłam


Na pewno będzie równie cudownie Ludzie na Ogrodowisku są niezrównani Buziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 18:06, 09 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jak przyjemnie się takie zdjęcia z sabaciku ogląda. Świetne miejsce dla magnolii wybrałyście.
Cudownie wyglądasz w rozpuszczonych włosach!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies