Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci

malgorzata_s... 13:47, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ivvvona napisał(a)
Miałyście super spotkanie, a obrady owocne, bo miejsce dla magnolii wybrane idealnie. Pozdrawiam niedzielnie


Tak sobie myślę że teraz co jakąś roślinkę będę chciała przesadzić to sabacik się zrobiPozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 13:48, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
anna_g napisał(a)


Nie kuś Gosia Bo ja łasuch jestem i ciągle czuję ten pyszny smak Mniam


____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anna_g 13:49, 09 lut 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Elu każdy kto oglądał mój ogród w Mai myśli że on jest wielki a to maleństwo jest Kamera pokazuje przestrzeń, oni to potrafią zrobić Na żywo zupełnie inaczej Zobaczysz zresztą w końcu


To fakt - ja też miałam takie wrażenie Ale ogródeczek Gosi jest ślicznie kompaktowy A tyle w nim cudeniek można znaleźć - my widziałyśmy tylko część bo ta pora roku nie sprzyja ogrodowym "pokazom" ale i tak było na co patrzeć. Gosia i Krzysiu mają talent do tworzenie klimatycznych, ciepłych i bardzo sympatycznych miejsc tak w ogrodzie jak i w domku...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Urszulla 14:01, 09 lut 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
anna_g napisał(a)


To fakt - ja też miałam takie wrażenie Ale ogródeczek Gosi jest ślicznie kompaktowy A tyle w nim cudeniek można znaleźć - my widziałyśmy tylko część bo ta pora roku nie sprzyja ogrodowym "pokazom" ale i tak było na co patrzeć. Gosia i Krzysiu mają talent do tworzenie klimatycznych, ciepłych i bardzo sympatycznych miejsc tak w ogrodzie jak i w domku...



Tak właśnie,
Ania podsumowała talent gospodarzy bardzo trafnie
po prostu brakujący uczestnicy spotkania mają czego żałować
Ale też wszystko przed nami
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
malgorzata_s... 14:12, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Dziewczyny jesteście kochane i bardzo łaskawe w ocenie Cudownie jak ktoś docenia starania

Buziaczki dla was wszystkich
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pola 14:28, 09 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gosiu, może twój ogródek mały ale piękny... i pełen pomysłów,
A co mnie zauroczyło...klimatyczny dom z duszą taki jak lubię, oczywiście wspaniałe towarzystwo...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 14:37, 09 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
A Gospodyni... śliczna ciepła, wspaniale piecze ... smakowite jedzonko umie przygotować...
Gosia już pokazała miejsce na magnolię, ale ja pokarzę go jeszcze raz wraz z towarzyszkami sabaciku...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 14:51, 09 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Tak sobie myślę że teraz co jakąś roślinkę będę chciała przesadzić to sabacik się zrobiPozdrawiam

____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
AgnieszkaW 15:02, 09 lut 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Gosiu, miejsce na magnolię wybrałyście super. Pisałaś, że piłyście kawę z fusami, na następny raz (w razie braku prądu) możesz zaparzyć kawę tak: Porcję kawy zalać zimną wodą w garnku i podgrzewać pod przykryciem na gazie, powoli, do stanu zawrzenia, potem wyłączyć gaz i kilka minut poczekać, aż się zaparzy, a fusy opadną pięknie na dno garnka. Smakuje tak samo, jak kawa z dobrego ekspresu. Można dołożyć szczyptę kardamonu lub cynamonu, lub szczyptę kakao, pyszna jest z prawdziwą wanilią (ok. 2 - 3 cm laski wanilii na porcję). Przyprawy wrzuca się do zimnej wody, razem z kawą. Pozdrawiam

Ps Wyglądacie dziewczyny pięknie. Gosiu, z tymi włosami super, uprasza się o zmianę awatarku na Gosię z rozpuszczonymi włosami
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
kitek81 15:06, 09 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
wow super spotkanie klimacik taki jaki lubię, więc mi brak prądu by nie przeszkadzał, a kawy to nawet nie lubię
super ogląda się takie zdjęcia ze spotkań fajnie, że miejsce pod magnolię znalezione
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies