Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Anusia 16:07, 25 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Zakątek z mikroaltaną bomba! No i oczko zawsze mnie zachwyca.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
ryska 18:49, 25 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Dopieściłaś Kasiu małą altankę.
A jak się mają pomidorki w butelkach?
Dziękuję za miłe słowa u mnie pozdrawiam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Doranma 23:20, 25 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Spacer po Twoim ogrodzie, to prawdziwa przyjemność, także w deszczu Mój musztardowiec zakwitł, więc nie wiem, czy jeszcze się nadaje do jedzenia? Mikroaltana super!!!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
sylwia_slomc... 23:58, 25 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Kasieńka przyszłam do Ciebie oczy nacieszyć i się nie zawiodłam I jaka woda czyściutkaaż miło popatrzeć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 08:52, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ZbigniewG napisał(a)
Kasia jak sytuacja z Miss Saori ? (właśnie nabyłem to cudeńko)

Zbysiu jak już mówiłam moja Miss Saori pechowa bardzo. Marna była jakaś, źle rosła. Teraz to taki mikrus zaledwie, ale może jeszcze się zbierze.

za to kupiona wraz z nią Green Shadow rośnie ładnie i już duż w porównaniu do niej.
A to mój wczorajszy nabytek

rośnie do 1m
posadziłam w hortkowym zakątku

i mój zeszłoroczny rarytasik - Hot Chocolate
Kupiłyśmy sobie po jednej z Kasią i Aganią jak były u mnie rok temu. I pomyśleć, że się głupia zastanawiałam czy brać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:57, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Anusia napisał(a)
Zakątek z mikroaltaną bomba! No i oczko zawsze mnie zachwyca.

Aniu lubię posiedzieć w mikroaltance.
Oczko dla Ciebie

tu w oddali

i rodka Cardinal dołożę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:03, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ryska napisał(a)
Dopieściłaś Kasiu małą altankę.
A jak się mają pomidorki w butelkach?
Dziękuję za miłe słowa u mnie pozdrawiam.

Reniu takie dopieszczanko lubię chyba najbardziej
Pomidorki w butelkach mają się znakomicie. Kwitną już i sporo urosły
Niestety pomidory w balii nie wypaliły, bo nie zrobiłam dziur w balii (żal mi było dziurawić, bo może mi się kiedyś mini oczko w nich zamarzy, czy coś), a ten maj postanowił być wybitnie deszczowy . Tego nie przewidziałam, bo w ubiegłe lata to raczej susza dawała się we znaki.
Pomidorki z balii wylądowały więc na tarasie

na szczęście Reniu mam Ciebie i bardzo mnie inspirujesz . Przypomniałaś mi o istnieniu rukwii wodnej i to ją wysiałam do balii. Ona takie warunki lubi

a z nadmiarem deszczu zamierzam sobie radzić w ten sposób
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:09, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
to nie koniec mojego balkonowego warzywnika. Wyjęłam wszystkie skrzynki jakie miałam i rosną w nich rzodkiewki i fasolka szparagowa - karłowa rzecz jasna .

rzodkiewki dopiero posiane, ale fasolka już się pokazała

od teścia dostałam takie cudne metalowe cuś - osłonka na donicę balkonową zdaje się
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:13, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ta plastikowa donica pasuje do niej jak kwiatek do kożucha, ale nie mam nic ładniejszego. Chciałam do niej jakieś ładne nasadzenie - jakieś przyjemne z pożytecznym.

stanęło więc na pelaśce od Miry, surfinii, czy pelargonii? (nie rozróżniam ich )
i musztardowcach.

efekt jednak póki co przyprawia nie o zachwyt, a co najwyżej o zawrót głowy, bo musztardowiec nie chce współpracować i wisi smętnie . Zjem go trochę, będzie lżejszy, to się dźwignie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:20, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
potwirnie wkurzał mnie ten kryjący, biały kolor na meblach. Chciałam biały, ale przecierony, pobielony najwyżej. Z emusiem się jednak nie porozumieliśmy skutecznie i mam wściekle białe. Ale cierpliwość się mi skończyła i w ruch poszła szlifierka

jeszcze ciut za biały mi się wydaje, ale taki już zniosę. Po wszystkim wyglądałam jak młynarz

ozdobiłam go takim bardzo jasnym, niebieskim wzorkiem. Właściwie trzeba się dobrze przyjrzeć żeby go zobaczyć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies