Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

sylwia_slomc... 12:55, 26 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Też mi sie wydaje, że to siewka z bzu tylko pytanie czy on u Ciebie kwitł w zeszłym sezonie i miał owoce? Bo nie pamiętam
U mnie ten co go zając po odbiciu zjadł do szczętnie odbija ponownie. A Ewa ledwie odbila, a kwiatusie ma 15cm nad ziemią.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 13:26, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Też mi sie wydaje, że to siewka z bzu tylko pytanie czy on u Ciebie kwitł w zeszłym sezonie i miał owoce? Bo nie pamiętam
U mnie ten co go zając po odbiciu zjadł do szczętnie odbija ponownie. A Ewa ledwie odbila, a kwiatusie ma 15cm nad ziemią.

Kwitł i miał ze dwie kistki owocków, więc może faktycznie.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 13:28, 26 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Wzorek na stole bardzo ladny Fajnie wyglada po prywcierce.

Warzywnik super, balkonowy rowniez podziwiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Katkak 13:59, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Anda napisał(a)
Wzorek na stole bardzo ladny Fajnie wyglada po prywcierce.

Warzywnik super, balkonowy rowniez podziwiam

Dziękuję Ewciu. Zgadnij o czym sobie przypomniałam'
Zrobiłam zdjęcie pompie Ewciu. Mam nadzieję, że będzie pomocne
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:08, 26 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Katkak napisał(a)

Kwitł i miał ze dwie kistki owocków, więc może faktycznie.

To tak bym obstawiała.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 19:42, 26 maj 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Piekne kolory u Ciebie i jak zadbanie Stolik -przecierka -rewelacja, wzorek też! Twoja hortka czekoladowa w o wiele lepszym stanie, mojej ostały sie 2 pędy, coś chorowała. Warzywnik tez boski, i ja warzywka zasuwają A przy oczku fantastycznie - miejsce do marzeń , buziam kochana
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
ZbigniewG 20:06, 26 maj 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
Kasia to ja będę tym złym gliną chociaż nie wiem czy mi się będzie to opłacało bo mogę stracić szanse na obiecane przytulanki (sprawdziłem moja nadinterpretacja miałem otrzymać tylko uścisk za dobrą nowinę)
Obym się mylił ale hortka Curly nie kwitnie na jednorocznych , -22 zgadza się ale na wszelki wypadek trzeba okrywać
wrzucę Ci coś na poprawę nastroju

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Katkak 20:10, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ZbigniewG napisał(a)
Kasia to ja będę tym złym gliną chociaż nie wiem czy mi się będzie to opłacało bo mogę stracić szanse na obiecane przytulanki
Obym się mylił ale hortka Curly nie kwitnie na jednorocznych , -22 zgadza się ale na wszelki wypadek trzeba okrywać
wrzucę Ci coś na poprawę nastroju


Zbyniu luz blues, ja mam większosć zwykłtch ogrodówek, kwitną cudnie co roku, choć przez wrodzone lenistwo żadnej nie okrywam. Jak to będzie bez to przytulam jak nic. Paprotusie cudne, wiesz co lubię.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:27, 26 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
Piekne kolory u Ciebie i jak zadbanie Stolik -przecierka -rewelacja, wzorek też! Twoja hortka czekoladowa w o wiele lepszym stanie, mojej ostały sie 2 pędy, coś chorowała. Warzywnik tez boski, i ja warzywka zasuwają A przy oczku fantastycznie - miejsce do marzeń , buziam kochana

Kasia jeszcze za ławki muszę się zabrać. Trzeba się zmobilizować. Dzięki Słonko, staram się.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 21:52, 26 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
grządeczki w skrzyniach - pierwsza klasa
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies