Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

kasiek 20:34, 21 gru 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kasiula odpoczynek Ci się należy ale chociaż ulep jakiegoś Mikołaja bo my tu stęsknieni za bajką na dobranoc
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 21:29, 21 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
I to bardzo!!!
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 11:36, 22 gru 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
O to, to!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
BASIA8 20:15, 22 gru 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Kasiek. Gdzie Ty Kochana jesteś? Przyszłam dekoracje zobaczyć. Kiedy będą?
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 08:11, 24 gru 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Czytanie fajna sprawa też kilka książek pochłonęłam ostatnio ale gdzie bajkowe dekoracje????

Gosiaczku w domu coś tam jest, a w ogrodzie zero. Moze jak przestanie lać to choć te coroczne czerwone bombkizawieszę.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:12, 24 gru 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
zawitka napisał(a)
Gosia i leń ha ha to nieprawdopodobne !!!!!! A kysz!!!!

Halinko nie wyganiaj, dobrze mi z nim. Ale co do tego leniuchowania to jeszcze opowiem.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:13, 24 gru 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
popcorn napisał(a)
Zaglądam, a tu zdjęć nadal brak! Pozdrawiam

Wiem ,.zawalam. Spróbuję się poprawić.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:30, 24 gru 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kochani moi, nie obraxici się, że odpowiem zbiorowo, prawda? Otóż jest tak: z tym czytaniem się delektuję jak złapię chwilkę, a dużo tego nie ma.Praca, dom, pomoc w.nauce, zajęcia dodatkowe dzieci. Mąż zmienił też pracę i czas się jeszcze jakby skurczył. Nadal oboje pracujemy na różne zmiany tylko teraz mąż ma inny system i jest trochę trudniej to wszystko spiąć. Jak wracam z pracy to jest za ciemno na zdjęcia, a jak mam drugą zmianę to rano bieam. Coraz więcej biegam i coraz poważniej myślę też o maratonie. Wolę tę porę do biegania niż lato (choć biegam caluśki rok) i trochę czasu też na to poświęcam. Święta jakoś wyjątkowo na spokojnie udało mi się w tym roku ogarnąć, bo prezenty kupiłam wcześniej, zakupy z grubsza też i udało się uniknąć tego zakupowego szału. Wigilia u nas więc od rana stoję przy garach, ale ja to lubię. Właśnie smażę rybkę, gotuję groch, w kojelce czekają kompot i groch z kapustą. Dom pachnie Świętami. To, że teraz mam mniej czasu na O nie znaczy,że mnie tu nie ma. Sporo zaglądam, mało piszę. Postaram się poprawić. Miło mi, ze pamiętacie o Mojej bajce.
Kochani, moja ogrodowiskowa Rodzinko z Danusią na czele: życzę Wam wszystkim zdrowych i radosnych Świąt i tego by ta dziecięca radość, która zawsze im towarzyszy została z nami na cały rok.Niech spełniają się Wasze marzenia, ogrody niech rosną zdrowo, a ogrodowych przyjaźni niech przybywa. Ściskam Was mooooocnoooooo.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:36, 24 gru 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A żeby nie było, że nie ma zdjęć...
Ta książka co roku towarzyszy mi w Wigilię

Dziś będzie kapusta wg tego przepisu

Co roku robię też tę sałatkę. Pyszna i genialna w swojej prostocie, a buraki i tak zostają nam z barszczu, prawda?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:57, 24 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Słonko trzymam kciuki by maraton w tym nadchodzącym roku został zaliczony Uściski dla Was
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies